Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starosta Kwaśniewski odpowiada w sprawie "handlówki"
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 22:44
~ napisał(a):
~ napisał(a): Widzę tylko dwie możliwości. Najkorzystniej byłoby szkołę specjalną umieścić w II LO, bo to szkoła dostosowana technicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ale jeśli nie da się tego przeforsować- to pozostaje Zespół Szkół Budowlanych. Mają i tak słaby nabór i moim zdaniem- niską jakość kształcenia. Wystarczy tylko posłuchać uczniów i absolwentów. Zresztą - co lepsi nauczycieli- też stamtąd odeszli.

a który to taki lepszy nauczyciel odszedł? I dokąd? Chyba na emeryturę.Nabór do budowlanki jest całkiem ok...Niska jakość kształcenia? Powyżej średniej powiatu jesli chodzi o zdawalność matur. Na trzecim miejscu w tym roku, na drugim w ubiegłym...
I gdzie ty tam chcesz zmieścic szkołę specjalną??? Dzieci specjalnej troski
rozbite na trzy budynki? I korytarzyki jeszcze bardziej wąskie niz w Handlówce, brak dużej sali gimnastycznej, brak stołówki...A co z warsztatami budowlanymi?

Nieważne którzy odeszli. Ci , którzy są w temacie- wiedzą :) Ważne kto został i od lat pracuje. Nie pomoże wychwalanie, bo to czcza gadka. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. A akurat uczniowie wiedzą najlepiej i mówią, absolwenci również. A taki cudowny nabór jest? W pierwszych klasach chyba tego nie widać :) Fakty same za siebie mówią. Chętnych duzo nie ma , ich liczba na pewno będzie spadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
26 listopada 2015r. o 6:21
Nasi powiatowcy i tak stają na głowie, żeby szkół nie zamykać, mimo że uczniów jest dużo mniej. Myślę że największe larum podnoszą nauczyciele, którzy boją się o pracę. Dobrą pracę. Gwarantowane podwyżki bez względu na efekty, karta nauczyciela, wakacje, ferie. Żadna grupa zawodowa nie ma takich profitów. A kto powiedział, że belfrem trzeba być do końca życia? W ceramikach widać jaki przekrój społeczeństwa musiał się przekwalifikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do cebulaków niezalogowany
26 listopada 2015r. o 7:56
~mdm napisał(a): Nasi powiatowcy i tak stają na głowie, żeby szkół nie zamykać, mimo że uczniów jest dużo mniej. Myślę że największe larum podnoszą nauczyciele, którzy boją się o pracę. Dobrą pracę. Gwarantowane podwyżki bez względu na efekty, karta nauczyciela, wakacje, ferie. Żadna grupa zawodowa nie ma takich profitów. A kto powiedział, że belfrem trzeba być do końca życia? W ceramikach widać jaki przekrój społeczeństwa musiał się przekwalifikować.


kolejny mądry- a kto ci bronił zostać nauczycielem?? ale prawda jest pewnie taka że karierę naukową zakończyłeś na zawodówce i dobrze bo tacy tez są potrzebni, co w tym dziwnego że ktoś boi się o prace?? ty się nie boisz o swoją?? chyba żadna grupa zawodowa nie obrywa przy każdej okazji tyle co nauczyciele, ot taki polaczkowy cuchnący grajdoł plujący jadem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platforma narodowa niezalogowany
26 listopada 2015r. o 8:02
Może warto posłużyć się sprawozdaniem z realizacji działań edukacyjnych powiatu, nie jest tak różowo, jak mówił Pan Starosta. Co do szkół technicznych to jakoś bladziusieńko wypadł pupilek Pana Starosty pan Maksymczyk ? Może trochę przyoszczędzić na takich dyrektorach, pora mu na emeryturę a i jeszcze bije niezłą kasę w samorządzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majowy niezalogowany
26 listopada 2015r. o 8:33
Generalnie, to juz można mówić "były" starosta. Po zmianie marszałka, co nastąpi niebawem, z wiosną ten facet i reszta partyjniaków włącznie z płatnym członkiem polecą na pysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 8:53
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Widzę tylko dwie możliwości. Najkorzystniej byłoby szkołę specjalną umieścić w II LO, bo to szkoła dostosowana technicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ale jeśli nie da się tego przeforsować- to pozostaje Zespół Szkół Budowlanych. Mają i tak słaby nabór i moim zdaniem- niską jakość kształcenia. Wystarczy tylko posłuchać uczniów i absolwentów. Zresztą - co lepsi nauczycieli- też stamtąd odeszli.

a który to taki lepszy nauczyciel odszedł? I dokąd? Chyba na emeryturę.Nabór do budowlanki jest całkiem ok...Niska jakość kształcenia? Powyżej średniej powiatu jesli chodzi o zdawalność matur. Na trzecim miejscu w tym roku, na drugim w ubiegłym...
I gdzie ty tam chcesz zmieścic szkołę specjalną??? Dzieci specjalnej
troski
rozbite na trzy budynki? I korytarzyki jeszcze bardziej wąskie niz w Handlówce, brak dużej sali gimnastycznej, brak stołówki...A co z warsztatami budowlanymi?

Nieważne którzy odeszli. Ci , którzy są w temacie- wiedzą :) Ważne kto został i od lat pracuje. Nie pomoże wychwalanie, bo to czcza gadka. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. A akurat uczniowie wiedzą najlepiej i mówią, absolwenci również. A taki cudowny nabór jest? W pierwszych klasach chyba tego nie widać :) Fakty same za siebie mówią. Chętnych duzo nie ma , ich liczba na pewno będzie spadać.

Nie ma to jak sfrustrowany byly pracownik, który pluje na byle miejsce pracy.Jestem w temacie i wiem, o co chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 9:23
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Widzę tylko dwie możliwości. Najkorzystniej byłoby szkołę specjalną umieścić w II LO, bo to szkoła dostosowana technicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ale jeśli nie da się tego przeforsować- to pozostaje Zespół Szkół Budowlanych. Mają i tak słaby nabór i moim zdaniem- niską jakość kształcenia. Wystarczy tylko posłuchać uczniów i absolwentów. Zresztą - co lepsi nauczycieli- też stamtąd odeszli.

a który to taki lepszy nauczyciel odszedł? I dokąd? Chyba na emeryturę.Nabór do budowlanki jest całkiem ok...Niska jakość kształcenia? Powyżej średniej powiatu jesli chodzi o zdawalność matur. Na trzecim miejscu w tym roku, na drugim w ubiegłym...
I gdzie ty tam chcesz zmieścic szkołę specjalną??? Dzieci specjalnej
troski
rozbite na trzy budynki? I korytarzyki jeszcze bardziej wąskie niz w Handlówce, brak
dużej sali gimnastycznej, brak stołówki...A co z warsztatami budowlanymi?

Nieważne którzy odeszli. Ci , którzy są w temacie- wiedzą :) Ważne kto został i od lat pracuje. Nie pomoże wychwalanie, bo to czcza gadka. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. A akurat uczniowie wiedzą najlepiej i mówią, absolwenci również. A taki cudowny nabór jest? W pierwszych klasach chyba tego nie widać :) Fakty same za siebie mówią. Chętnych duzo nie ma , ich liczba na pewno będzie spadać.

Nie ma to jak sfrustrowany byly pracownik, który pluje na byle miejsce pracy.Jestem w
temacie i wiem, o co chodzi


No i nie trafiłeś/łaś z rozwiązaniem zagadki. Nie mam nic wspólnego zawodowo z "budowlanką". Nie jestem ani byłym , ani aktualnym pracownikiem. Przytaczam opinie uczniów, rodziców, absolwentów. Również to, że macie mało chętnych jest faktem. Każdy może sprawdzić ile jest uczniów w pierwszych klasach ( w poszczególnych specjalizacjach). A poza tym dlaczego były pracownik miałby być sfrustrowany? Moim zdaniem powinien byc szczęśliwy. Frustracja raczej towarzyszy pracującym tam- co widać po komentarzach tu zamieszczanych. Zresztą nic mnie to nie obchodzi, ja podaję tylko fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 9:27
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Widzę tylko dwie możliwości. Najkorzystniej byłoby szkołę specjalną umieścić w II LO, bo to szkoła dostosowana technicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ale jeśli nie da się tego przeforsować- to pozostaje Zespół Szkół Budowlanych. Mają i tak słaby nabór i moim zdaniem- niską jakość kształcenia. Wystarczy tylko posłuchać uczniów i absolwentów. Zresztą - co lepsi nauczycieli- też stamtąd odeszli.

a który to taki lepszy nauczyciel odszedł? I dokąd? Chyba na emeryturę.Nabór do budowlanki jest całkiem ok...Niska jakość kształcenia? Powyżej średniej powiatu jesli chodzi o zdawalność matur. Na trzecim miejscu w tym roku, na drugim w ubiegłym...
I gdzie ty tam chcesz zmieścic szkołę specjalną??? Dzieci specjalnej
troski
rozbite na trzy budynki? I korytarzyki jeszcze bardziej wąskie niz w Handlówce, brak
dużej sali gimnastycznej, brak stołówki...A co z warsztatami budowlanymi?

Nieważne którzy odeszli. Ci , którzy są w temacie- wiedzą :) Ważne kto został i od lat pracuje. Nie pomoże wychwalanie, bo to czcza gadka. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. A akurat uczniowie wiedzą najlepiej i mówią, absolwenci również. A taki cudowny nabór jest? W pierwszych klasach chyba tego nie widać :) Fakty same za siebie mówią. Chętnych duzo nie ma , ich liczba na pewno będzie spadać.

Nie ma to jak sfrustrowany byly pracownik, który pluje na byle miejsce pracy.Jestem w
temacie i wiem, o co chodzi


No i nie trafiłeś/łaś z rozwiązaniem zagadki. Nie mam nic wspólnego zawodowo z "budowlanką". Nie jestem ani byłym , ani aktualnym pracownikiem. Przytaczam opinie uczniów, rodziców, absolwentów. Również to, że macie mało chętnych jest faktem. Każdy może sprawdzić ile jest uczniów w pierwszych klasach ( w poszczególnych specjalizacjach). A poza tym dlaczego były pracownik miałby być sfrustrowany? Moim zdaniem powinien byc szczęśliwy. Frustracja raczej towarzyszy pracującym tam- co widać po komentarzach tu zamieszczanych. Zresztą nic mnie to nie obchodzi, ja podaję tylko fakty.

Jak na osobę postronną, która nie ma nic wspólnego z budowlanką jesteś posiadasz wyjątkowo wyczerpujące informacje, szkoda ze nie do konca pewne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.