Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

500 ZŁ NA DZIECKO

13021
eto
29 listopada 2015r. o 14:27
PanM napisał(a):
eto napisał(a):


Pozycja Państwo PKB w mln USD
******************************************************************************************************************************

Myślę że wkradł się Panu błąd.Moim zdaniem powinno być " PKB W mld USD "

a TAK NA MARGINESIE --- temat dotyczy rozdawnictwa publicDopisane 28.11.2015r. o godz. 16:32:
eto napisał(a):


Pozycja Państwo PKB w mln USD
***

Myślę że wkradł się Panu błąd.Moim zdaniem powinno być " PKB W mld USD "

a TAK NA MARGINESIE --- temat dotyczy rozdawnictwa publicznych pieniędzy .



Doszedłem do wniosku, że nie było błędu bo: 547.894 miliony USD
to 547.894.000.000,00 USD to 547 miliardów i 894 miliony USD.

PKB Polski, więc jednak nie było błędu, dałem się Panu wkręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 listopada 2015r. o 16:42
eto napisał(a):
PanM napisał(a):
eto napisał(a):


Pozycja Państwo PKB w mln USD
******************************************************************************************************************************

Myślę że wkradł się Panu błąd.Moim zdaniem powinno być " PKB W mld USD "

a TAK NA MARGINESIE --- temat dotyczy rozdawnictwa publicDopisane 28.11.2015r. o godz. 16:32:
eto napisał(a):


Pozycja Państwo PKB w mln USD
***

Myślę że wkradł się Panu błąd.Moim zdaniem powinno być " PKB W mld USD "

a TAK NA MARGINESIE --- temat dotyczy rozdawnictwa publicznych pieniędzy .



Doszedłem do wniosku, że nie było błędu bo: 547.894 miliony USD
to 547.894.000.000,00 USD to 547 miliardów i 894 miliony USD.

PKB Polski, więc jednak nie było błędu, dałem się Panu wkręcić.


547 miliardów dolarów to mniej niż PKB Polski - proszę raz jeszcze odkręcić wkręt .
https://www.google.pl/webhp?gfe_rd=cr&ei=Hw9bVuOnBJe1bIDli5gG&gws_rd=ssl#q=pkb+polski

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 listopada 2015r. o 16:59
PanM napisał(a): Wszystkie nieszczęścia zaczęły się od solidarności.
.

Wszystkie nieszczescia zaczeły sie po 1945, kiedy to nie dano Polsce pójść drogą państw Europy zachodniej.

Dzięki Solidarności możesz pan dziś na tę Solidarnośc gadać, co tylko sie panu podoba bez żadnych konsekwencji i funkcjonowac w mediach jako tzw. opozycja. Chcąc oceniac ostatnie 25 lat, trzeba uczciwie powiedzieć, że Polske rozgrabili komunisci do spółki z solidarnościową lewicą czyli michnikami, geremkami i innymi kuroniami. Tak im ten kapitalizm śmierdział przez pół wieku, ze po 89 rzucicli sie na niego jak wygłodniałe psy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 18:58
~MERK napisał(a):
~ napisał(a):
~Agata napisał(a): Nie rozumie, co tak wszystkich bulwersuje te 500 zł na dziecko, w innych krajach to jest od dawna i ci co wyjadą z tego korzystają i jest dobrze, a u nas to zaraz katastrofa. A te wysokie odprawy i inne przekręty to was nie rusza?



To ja w DE powinnam dostawac 500 euro na dziecko, ze niby tak jest. Dostaje 188 euro a tutaj to tak jak w Polsce 190 zł.


188 euro to coś ok. 789 zł. i tyle powinno być w Polsce na jedno dziecko, bez względu na dochody rodziców.
Dlaczego mamy uważać się za gorszych od innych?



Po przeliczeniu może to i taka kwota,ale ja żyje tutaj i mieszkam. Zarabiam 1200 euro plus rodzinne córka 19 lat ucząca sie. mieszkanie 600 euro plus opłaty gaz prąd. zostaje mi jakies nie całe 500 euro.Na dwie dorosłe osoby. Kiedys tez myslałam moze tak jak Ty i wiekszosc. jak zazdroscisz to zapraszam , postaw wszystko na jedna kartę a nie biadolisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 19:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~MERK napisał(a):
~ napisał(a):
~Agata napisał(a): Nie rozumie, co tak wszystkich bulwersuje te 500 zł na dziecko, w innych krajach to jest od dawna i ci co wyjadą z tego korzystają i jest dobrze, a u nas to zaraz katastrofa. A te wysokie odprawy i inne przekręty to was nie rusza?



To ja w DE powinnam dostawac 500 euro na dziecko, ze niby tak jest. Dostaje 188 euro a tutaj to tak jak w Polsce 190 zł.


188 euro to coś ok. 789 zł. i tyle powinno być w Polsce na jedno dziecko, bez względu na dochody rodziców.
Dlaczego mamy uważać się za gorszych od innych?



Ludzie wam chęć posiadania zaciemnia prawdziwy obraz .W Polsce chleb kosztuje 3 zł w Niemczech 3 euro,kilo szynki w Polsce 15zł w Niemczech 15 euro.Polacy chcieli by zarabiać tyle co Niemcy a wydawać jak obecnie.


Ceny mamy takie same hehe co w de to jeszcze tego nie wiesz :D



Ceny czego mamy takie same??? Chleba?? powszedniego np. Który tu kosztuje 3 euro a w Pl 3 zł/ No fakt takie same tylko ze Ty płacuisz w złotych a ja w euro.
Jestes gdzies na poziomie 4 klasy podstawówki i to duzo z tyłu skoro tak umiesz perfekcyjnie liczyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 21:06
Wróć do Polski jeśli tak Cię boli teoretyczne 500 zł i niskie ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 listopada 2015r. o 14:48
~ napisał(a): Wróć do Polski jeśli tak Cię boli teoretyczne 500 zł i niskie ceny


Konfrontacja najniższej pensji w Niemczech z Polską wygląda porażająco .

Tam można za nią przeżyć wraz z wynajmem mieszkania a tu ?
Tu samo przetrwanie jest sztuką.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 18:08
~ napisał(a): Wróć do Polski jeśli tak Cię boli teoretyczne 500 zł i niskie ceny




Wybraliscie ...ów dla 500 zł ,mnie nie skusi zaden ... na 500 zł

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.