Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobra księgowa w Bolesławcu?

~ksiegowaY niezalogowany
27 listopada 2015r. o 16:04
Ja też.


Ma sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sroczka XY niezalogowany
27 listopada 2015r. o 18:55
I ja polecam swoje usługi.
Mam duże niebieskie ..oczy , hipnotyczny wzrok , uwodzicielski uśmiech , ząbki jak perełki , talię osy , włosy blond , jestem po prostu cudowna ......
Jeżeli chodzi o kwalifikacje także posiadam wysokie . Jeszcze do niedawna miałam własną firmę zajmującą się konserwacją powierzchni płaskich ( więc poziom nie był zbyt wysoki) jednak wszystko zmieniło się pewnego dnia gdy wstała i postanowiłam że BĘDĘ najlepszą księgową w bolesławcu . Troszkę czasu to trwało ale podszkoliły mnie panie ze skarbówki które robiły mi kontrole 2 razy w tygodniu przez ostatnie trzy lata . Przy kawie i ciastkach prowadziłyśmy bardzo merytryczne rozmowy na temat mojej niebywałej zdolności do prowadzenia mojej firmy , która uwaga (proszę nie pospadać z krzeseł i trzymać kapcie ) jest na RYCZAŁCIE ! Tak , tak trzeba być niebywale utalentowanym i zdolnym by nauczyć się prowadzenia takiej formy opodatkowania . Żeby być sprawiedliwą muszę dodać że nauczyłam się na pamięć wszystkiego z dokumentacji, którą prowadziła mi moja księgowa przez ostatnie 10 lat . Czasem jeszcze do niej dzwonię by zasięgnąć informacji , niestety nie chce ze mną rozmawiać (Ależ ludzie są zawistni, prawda) . Zapraszam więc wszystkich chętnych , tylko bardzo proszę pojedynczo . W chwili obecnej chętnie wezmę jedną firmę na ryczałcie z papierami , które porządnie prowadziło biuro.
A i bardzo ważne od stycznia , żeby rok był zakończony bo akurat tego muszę się jeszcze poduczyć.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZDESPEROWANYCH , SZUKAJĄCYCH NAJNIŻSZYCH CEN ZA NIEWYGÓROWANE UMIEJĘTNOŚCI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Roman77 niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 22:15
Warto się trochę zastanowić i podejść do tematu poważnie. Ciężko znaleźć faktycznie dobre biuro księgowe za niską cenę. Pamiętajcie, że za jakość zawsze się płaci. Warto korzystać z takich kancelarii jak http://amiro.com.pl/ksiegowosc/ ze względu na dobre opinie, które krążą na jej temat. Myślę, że każdy przedsiębiorca ma świadomość, jak istotna jest księgowość w rozwijającej się firmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 22:20
~Roman77 napisał(a): Warto się trochę zastanowić i podejść do tematu poważnie. Ciężko znaleźć faktycznie dobre biuro księgowe za niską cenę. Pamiętajcie, że za jakość zawsze się płaci. Warto korzystać z takich kancelarii jak http://amiro.com.pl/ksiegowosc/ ze względu na dobre opinie, które krążą na jej temat. Myślę, że każdy przedsiębiorca ma świadomość, jak istotna jest księgowość w rozwijającej się firmie.


znowu trollowanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DC niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 13:14
A ja polecam Panią Barbarę - http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,boles%C5%82awiecki,boles%C5%82awiec,narcyz%C3%B3w,9/biuro.bkwk_sp._z_o.o.-zimobw_and.html

Bardzo dobra współpraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 13:42
kreatywna księgowość

pani Jola

co ma w tyłku mola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
14 października 2016r. o 0:08
:) :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek89 niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 12:44
Dlaczego akurat w Bolesławcu? Teraz wiele biur rachunkowych działa zdalnie, więc można w ten sposób prowadzić rozliczenia. Dobrym przykładem jest http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/rachunkowosc/biuro-warszawa/ gdzie załatwicie wiele spraw bez wychodzenia firmy. Ja bym poszedł raczej w tym kierunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza