Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczęśliwy i bardzo wzruszony sołtys Suszek
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:36
~nikoś napisał(a):
~.. napisał(a): Lepiej miec takom niz wcale.


A ja jestem innego zdania... Po co ładować nie małe pieniądze podatników w coś co jest mało funkcjonalne niedopracowane, robione szybko, a wiadomo jak szybko się robi to z reguły odbija się to na jakości, niejednokrotnie na pokaz od oka dla ludzi bo jak zobaczą to zagłosują. tak na czasie jakbym organizował sylwestra w celach zarobkowych np. na szkołę, wieś to chciałbym jak największą ilość osób wsadzić bo to właśnie goście robią kasę..


jak na tą wieś to dom ludowy tej wielkosci jest akurat.
jakby wybudowali na 200 osób to znalazłby się zawsze ktoś, kto by powiedział, ze mogli wybudować na 300 osób. jak pogoda jest ładna, zawsze mozna powiedzieć, że mogłaby być ładniejsza. szklanka moze byc do połowy pełna lub do połowy pusta. zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie sie podobało.
Ważne , że cos budują i cos sie dzieje. czas na zgłaszanie poprawek byl na etapie planowania i projektowania.
Może i chciałbyś jak najwieksza ilosc osób wsadzić na swoją imprezę zarobkową, ale pytanie jest ile osób faktycznie na nią przyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:00
~ napisał(a):
~nikoś napisał(a):
~.. napisał(a): Lepiej miec takom niz wcale.


A ja jestem innego zdania... Po co ładować nie małe pieniądze podatników w coś co jest mało funkcjonalne niedopracowane, robione szybko, a wiadomo jak szybko się robi to z reguły odbija się to na jakości, niejednokrotnie na pokaz od oka dla ludzi bo jak zobaczą to zagłosują. tak na czasie jakbym organizował sylwestra w celach zarobkowych np. na szkołę, wieś to chciałbym jak największą ilość osób wsadzić bo to właśnie goście robią kasę..


jak na tą wieś to dom ludowy tej wielkosci jest akurat.
jakby wybudowali na 200 osób to znalazłby się zawsze ktoś, kto by powiedział, ze mogli wybudować na 300 osób. jak pogoda jest ładna, zawsze mozna powiedzieć, że mogłaby być ładniejsza. szklanka moze byc do połowy pełna lub do połowy pusta. zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie sie podobało.
Ważne , że cos budują i cos sie dzieje. czas na zgłaszanie poprawek byl na etapie planowania i projektowania.
Może i chciałbyś jak najwieksza ilosc osób wsadzić na swoją imprezę zarobkową, ale pytanie jest ile osób faktycznie na nią przyjdzie.


dobrze powiedziane coś... coś na co poszło kupe kasy, które mogłobyć lepiej zagospodarowane.. I Nikoś ma rację bo wiele razy już słyszałem że ktoś chce zrobić dużą uroczystość ale nie ma gdzie bo w naszej gminie sale są po proztu zbyt małe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~2 niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:02
tylko szkoda że na etapie projektowania ludzi mieli w dupie i przyjechali z gotowym projektem takim samym w każdej wsi co są wybudowane bez możliwości zmian... czyż nie prawda???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:31
Tak tak zaraz byście chcieli obiekt na 500 osób dla wsi w której mieszka 300 łącznie z niemowlakami i w której jak do tej pory niewiele się działo :( Zawsze się znajdzie ktoś komu nic się nie podoba a z reguły są to ci co w nic się nie angażują tylko plotkują :) Sory ale taka jest prawda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:56
~` napisał(a):
~ napisał(a):
~nikoś napisał(a):
~.. napisał(a): Lepiej miec takom niz wcale.


A ja jestem innego zdania... Po co ładować nie małe pieniądze podatników w coś co jest mało funkcjonalne niedopracowane, robione szybko, a wiadomo jak szybko się robi to z reguły odbija się to na jakości, niejednokrotnie na pokaz od oka dla ludzi bo jak zobaczą to zagłosują. tak na czasie jakbym organizował sylwestra w celach zarobkowych np. na szkołę, wieś to chciałbym jak największą ilość osób wsadzić bo to właśnie goście robią kasę..


jak na tą wieś to dom ludowy tej wielkosci jest akurat.
jakby wybudowali na 200 osób to znalazłby się zawsze ktoś, kto by powiedział, ze mogli wybudować na 300 osób. jak pogoda jest ładna, zawsze mozna powiedzieć, że mogłaby być ładniejsza. szklanka moze byc do połowy pełna lub do połowy pusta. zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie sie podobało.
Ważne , że cos budują i cos sie dzieje. czas na zgłaszanie poprawek byl na etapie planowania i projektowania.
Może i chciałbyś jak najwieksza ilosc osób wsadzić na swoją imprezę zarobkową, ale pytanie jest ile osób faktycznie na nią przyjdzie.


dobrze powiedziane coś... coś na co poszło kupe kasy, które mogłobyć lepiej zagospodarowane.. I Nikoś ma rację bo wiele razy już słyszałem że ktoś chce zrobić dużą uroczystość ale nie ma gdzie bo w naszej gminie sale są po proztu zbyt małe.

to jak masz w głowce super pomysły, jak wykorzystać środki, to idż do gminy i im je przedstaw. Pieniążki pójdą a lepsze cele a Ciebie moze zatrudnią jako doradcę finansowego. a tak to piszesz głupoty na forum i nic z tego nie masz.
a ja słyszałem, ze polska miała być zielona wyspą hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
29 listopada 2015r. o 14:09
kolejny bubel...jak kazda budowa. Brak funkccjonalnosci, brak mozliwosci wprowadzenia zmian przez mieszkancow( tak bylo W Ocicach-argument Wojta: budujemy 3 takie same domy ludowe i tyle)... mamy kolejny kartofel to utrzymania... w tej kadencji dadza jeszcze zezwolenie Pyrze na rozkopanie Mierzwina i Ocic..i moga sie pakowac. A po ich kadencjach zostana tylko dziury i zmarnowane pieniadze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 17:00
~ napisał(a):
~Mieszkanka napisał(a): Szkoda że nie mogliśmy być


Za to sołtyska z Ocic wszędzie się wkręci.


Karierowiczka z Ocic w swoich słynnych okularach przeciwsłonecznych chyba na stałe przyklejonych do czupryny, niezależnie od pory roku, zawsze musi być na pierwszym planie! Oj rośnie mam nowa "wójtowa"!!!





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
29 listopada 2015r. o 18:32
i na każdym zdjęciu w tej samej sukience :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima