Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego właśnie "budowlanka"?
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 18:41
Przebudowa budowlanki tak aby spełniala warunki wymagane dla szkoły specjalnej pochłonie ogromne pieniazki...
Ciekawi mnie też kto odpowie za umieszczenie szkoły specjalnej w takim zageszczonym ruchu samochodowym w trójkacie 3 supermarketów...Ile beda kosztowały dodatkowe światła,pasy i urzadzenia pomocne dzieciom niepełnosprawnym na dotarcie do tak umiejscowionej szkoły ? Kto w tak ruchliwym miejscu poradzi sobie z zapewnieniem dzieciom niepełnosprawnym bezpieczeństwa ? Kto odpowie za ewentualne wypadki ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:07
~ napisał(a): Przebudowa budowlanki tak aby spełniala warunki wymagane dla szkoły specjalnej pochłonie ogromne pieniazki...
Ciekawi mnie też kto odpowie za umieszczenie szkoły specjalnej w takim zageszczonym ruchu samochodowym w trójkacie 3 supermarketów...Ile beda kosztowały dodatkowe światła,pasy i urzadzenia pomocne dzieciom niepełnosprawnym na dotarcie do tak umiejscowionej szkoły ? Kto w tak ruchliwym miejscu poradzi sobie z zapewnieniem dzieciom niepełnosprawnym bezpieczeństwa ? Kto odpowie za ewentualne wypadki ?.

Wybuduje się obwodnicę, markety się zlikwiduje,ewentualnie zrobi podziemne przejście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:09
~ napisał(a): Przebudowa budowlanki tak aby spełniala warunki wymagane dla szkoły specjalnej pochłonie ogromne pieniazki...
Ciekawi mnie też kto odpowie za umieszczenie szkoły specjalnej w takim zageszczonym ruchu samochodowym w trójkacie 3 supermarketów...Ile beda kosztowały dodatkowe światła,pasy i urzadzenia pomocne dzieciom niepełnosprawnym na dotarcie do tak umiejscowionej szkoły ? Kto w tak ruchliwym miejscu poradzi sobie z zapewnieniem dzieciom niepełnosprawnym bezpieczeństwa ? Kto odpowie za ewentualne wypadki ?.
zawsze potem można zmienić zdanie i wybudować czwarty market
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:33
Kilka miesięcy temu (może kilkanaście) budynek po przychodni na ul. Zwycięstwa był wystawiony na przetarg. Cena była jednak zaporowa i zupełnie nieadekwatna ani do stanu budynku ani do cen rynkowych. Po drugim nieudanym przetargu czekałam na trzeci z obniżoną ceną. Ogłoszenia nie było. Zadzwoniłam więc do urzędu z pytaniem o planowaną datę kolejnego podejścia. Powiedziano mi wówczas, że kolejnego przetargu nie będzie, ponieważ zapadła decyzja o remoncie i przeniesieniu tam.... szkoły specjalnej.... Było to jakieś 4 miesiące temu.... hm... poważne decyzje zapadają nagle i zmieniają się nagle, jak widać. Ciekawe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:39
~ola napisał(a): Kilka miesięcy temu (może kilkanaście) budynek po przychodni na ul. Zwycięstwa był wystawiony na przetarg. Cena była jednak zaporowa i zupełnie nieadekwatna ani do stanu budynku ani do cen rynkowych. Po drugim nieudanym przetargu czekałam na trzeci z obniżoną ceną. Ogłoszenia nie było. Zadzwoniłam więc do urzędu z pytaniem o planowaną datę kolejnego podejścia. Powiedziano mi wówczas, że kolejnego przetargu nie będzie, ponieważ zapadła decyzja o remoncie i przeniesieniu tam.... szkoły specjalnej.... Było to jakieś 4 miesiące temu.... hm... poważne decyzje zapadają nagle i zmieniają się nagle, jak widać. Ciekawe.

Remont budynku na Zwycięstwa przewyższa wartość budowy nowej Szkoły,więc odpada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:42
~ napisał(a):
~ola napisał(a): Kilka miesięcy temu (może kilkanaście) budynek po przychodni na ul. Zwycięstwa był wystawiony na przetarg. Cena była jednak zaporowa i zupełnie nieadekwatna ani do stanu budynku ani do cen rynkowych. Po drugim nieudanym przetargu czekałam na trzeci z obniżoną ceną. Ogłoszenia nie było. Zadzwoniłam więc do urzędu z pytaniem o planowaną datę kolejnego podejścia. Powiedziano mi wówczas, że kolejnego przetargu nie będzie, ponieważ zapadła decyzja o remoncie i przeniesieniu tam.... szkoły specjalnej.... Było to jakieś 4 miesiące temu.... hm... poważne decyzje zapadają nagle i zmieniają się nagle, jak widać. Ciekawe.

Remont budynku na Zwycięstwa przewyższa wartość budowy nowej Szkoły,więc odpada.

To oczywiste i było wiadomo także 4 miesiące temu.
A może nie było wiadomo ;)....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 20:42
~ napisał(a):
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:01:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:

1 . Cynizm i buta starosty - reakcja na list jaki uczniowie skierowali do prezydenta RP .
foto[img=1449226708_vc078ob.jpg]


Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
foto[img=1449226891_a2e5khz.jpg]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:03:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449226981_oamlefd.gif]Dopisane 04.12.2015r. o godz. 12:12:
obroncazsb napisał(a): Byłem na spotkaniu i mam małe spostrzeżenia:



Szuka pan oszczędności. Proszę zacząć od własnego podwórka:
[img=1449227532_ye55zyl.jpg]


A moim zdaniem, jeszcze większą bezczelnością p. starosty było na w kaniu mówić o oszczędnościach i przy tej okazji przyprowadził swoich CZŁONKÓW


I jak ty się nie zgodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 9:41
~ napisał(a):
~ola napisał(a): Kilka miesięcy temu (może kilkanaście) budynek po przychodni na ul. Zwycięstwa był wystawiony na przetarg. Cena była jednak zaporowa i zupełnie nieadekwatna ani do stanu budynku ani do cen rynkowych. Po drugim nieudanym przetargu czekałam na trzeci z obniżoną ceną. Ogłoszenia nie było. Zadzwoniłam więc do urzędu z pytaniem o planowaną datę kolejnego podejścia. Powiedziano mi wówczas, że kolejnego przetargu nie będzie, ponieważ zapadła decyzja o remoncie i przeniesieniu tam.... szkoły specjalnej.... Było to jakieś 4 miesiące temu.... hm... poważne decyzje zapadają nagle i zmieniają się nagle, jak widać. Ciekawe.

Remont budynku na Zwycięstwa przewyższa wartość budowy

nowej Szkoły,więc odpada.



Zrobiłeś kosztorys i wiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.