Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest przed siedzibą Starostwa
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 15:33
~mdm napisał(a): Największego stracha mają tak naprawdę nauczyciele, bo dla uczniów to tylko 3-4 letni epizod w życiu. A nauczyciele doskonale wiedzą, że wisi topór demografii i zmiana szkoły, inny dyrektor, inne znajomości itd utrudni życie. Szkoła to zakład pracy, który wychowuje nasze dzieci, bo mu za to płacimy z naszych podatków. Współczuję staroście podjęcia decyzji. Jego dwóch poprzedników z nową siedzibą szkoły specjalnej jakoś nie mogło sobie poradzić. Tutaj w odczuciu emocjonalnym każda decyzja jest zła. Nie ma idealnej bo nie ma na to kasy. Proste jak drut;(


Zapomniałeś się podpisać, nie będzie premii. Ja też nie, ale nie muszę, bo mam inne źródła dochodu niż etat w urzędzie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie nauczyciel niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 15:57
~ napisał(a):
~mdm napisał(a): Największego stracha mają tak naprawdę nauczyciele, bo dla uczniów to tylko 3-4 letni epizod w życiu. A nauczyciele doskonale wiedzą, że wisi topór demografii i zmiana szkoły, inny dyrektor, inne znajomości itd utrudni życie. Szkoła to zakład pracy, który wychowuje nasze dzieci, bo mu za to płacimy z naszych podatków. Współczuję staroście podjęcia decyzji. Jego dwóch poprzedników z nową siedzibą szkoły specjalnej jakoś nie mogło sobie poradzić. Tutaj w odczuciu emocjonalnym każda decyzja jest zła. Nie ma idealnej bo nie ma na to kasy. Proste jak drut;(


Zapomniałeś się podpisać, nie będzie premii. Ja też nie, ale nie muszę, bo mam inne źródła dochodu niż etat w urzędzie :-)

Ja nie mam etatu w starostwie ale popieram mdm.Natomiast śmię twierdzić że to właśnie ty jesteś ukryta opcja nauczyciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zsb rulez niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 19:52
Za chwilę się obudzimy i okaże się, że większość szkół w B-c jest prywatna. Te państwowe, które się ostaną będą zapchane przez uczniów. Do tego dążymy. Ciekawe jaki hipermarket stanie na miejscu Budowlanki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 20:11
~zsb rulez napisał(a): Za chwilę się obudzimy i okaże się, że większość szkół w B-c jest prywatna. Te państwowe, które się ostaną będą zapchane przez uczniów. Do tego dążymy. Ciekawe jaki hipermarket stanie na miejscu Budowlanki?

Kiedyś bez problemu mieściło się 5tys uczniów ,teraz 3 tysiące się nie pomieszczą ,włącz myślenie, bo jednak widać słaby macie poziom w tej Budowlance.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zsb rulez niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 20:35
A ile płacą za trolling w starostwie? Jakby co czekam na propozycję. Pozdrawiam ciepło i miłej soboty. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 20:52
~zsb rulez napisał(a): A ile płacą za trolling w starostwie? Jakby co czekam na propozycję. Pozdrawiam ciepło i miłej soboty. :]

Właśnie takich troli jak ty wychowuje Budowlanka.Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:36
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zlo niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 17:03
Nie chcemy SIÓDEMY w ZSB!!! A Panii Krzyszczak jak tak bardzo chce im pomóc to niech im w swoim domu otworzy szkołę specjalną do, której by się świetnie nadawała razem z starostą..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza