Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczury w Bolesławcu !!!

~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 20:54
~Albatros111 napisał(a): Ludzie, przestańcie myśleć w sposób średniowieczny. Wiadomo, że koty NIE POLUJĄ na szczury, ale ich obecność, ich zapach pozostawiony w różnych miejscach zniechęca szczury do penetracji tego terenu. Kotów musi być oczywiście więcej niż jeden, kilka to już wystarczy. Czy to taki wielki problem dla społeczności danego osiedla utrzymać gromadkę tych sympatycznych zwierzaczków, złożyć się na zabiegi weterynaryjne i na karmę? Oj, obawiam się że mnie poniosło... :)

A cóż się będziesz unosił? Poradziles ? Fajnie , nie chcą kotów to nie , niech dalej labidza i jecza co zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda taka niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 21:22
powiem wam tyle....żeby normalnie spać wy krec ałem sedes na śmietnik i zaślepiłem na ta chwilę rurę (pionu ) zalatwiamy potzreby w teściów i rodziców XXI wiek !!! masakra płacisz czynsz i nie ma gdzie się załatwić !!! ale wole w ten sposób na tą chwilę jak mam nie spac i słuchac jak drapie taki szczur pazurami rury lub pozniej drzwi od łazienki nie życze nikomu ale problem jest powazny wierzcie mi jeszcze nie wszystkich dotknął ...ale moze w kazdej chwili bo chyba jakas zaraza jest w kanalizacji od 25 lat jak mieszkam nigdy nie było żadnego problemu !!! a nagle zostałem bez ubikacji i 3 sztuki już miałem na mieszkaniu !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 21:55
Czy spółdzielnia o sanepid nie podjęli żadnych dzislań?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:25
Ja mieszkam na spoldzielczej i jeszcze u siebie w mieszkaniu nic nie mialam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:34
na lukasiewicza sa na klatkach i w piwnicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
5 grudnia 2015r. o 22:39
Spółdzielnia zareaguje jak komuś jaja odgryzą [gorsi od terrorystów] ha.ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:39
A ja już się boję :( skoro spółdzielnia i sanepid nic nie robią to faktycznie może to grozić plagą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda taka niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:45
się smiejcie ..była Pani z Sanepidu i widziała jka walczylismy z jednym ...zabity a drugi siedział w tym zcasie w muszli !!!! ogon tylko było widać ..zapraszam siadź sobie !!! każdy mądry...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza