Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TBS

~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 19:40
oglądam nasze miasto i podziwiam ornamenty na starych kamienicach przy ul Komuny Paryskiej, Karola i Miarki i innych.
Uderza mnie zły stan wielu z tych budynków.
Szczególnie te, zarządzane przez TBS są w fatalnym stanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 6:19
Chyba za mało kasy im płacimy i nie wystarcza na odświeżenie budynków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 12:02
Ludzie nie płacą czynsze i problem. U mnie w klatce to co drugi ma zadłużenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 15:46
Czy widzieliście ulicę Gdańską od zaplecza ? Rynny urwane w połowie, jakieś dobudówki z odpadającym tynkiem , pęknięte mury są w opłakanym stanie. Jak po wojnie. Naprzeciw sklepu papierniczego przy stawie z łabędziami w środku miasta, ulica Kubika - to z tynków brzozy wyrastają. Tak TBS rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mini me niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 18:28
Tradycyjne biadolenie, a zarządcy nikt nie zmieni.
A nie, przepraszam, za chwilę zaczną się gorzkie żale na wszystkich zarządców, z TBS na czele.
Działajcie- rynek jest wolny, nikt nie jest skazany na TBS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 20:09
Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 20:26
Ja mieszkam w tbs i jestem zadowolona fakt jest taki że niestety czynsz jest wysoki ale mam dach nad głową i mam gdzie wrócić po pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 20:34
Bolesławianie, czas na zmiany. Odwagi, bez zbędnej zwłoki i wahania, zmieńcie TBS. My odeszliśmy z TBS parę lat temu i mamy lepiej pod każdym względem. Jak w żartach na zebraniu u nowego zarządcy zapytałam: "czy chcecie wracać do TBS-ów ?". Był gromki śmiech, który wyrażał aprobatę dla słusznie podjętej decyzji. Mamy naprawdę dobrze, że dokonaliśmy tej zmiany. Nowy zarządca wszystko z TBS załatwia, nawet na zebranie organizowane przez tBS nie poszliśliśmy, ani nie dyskutowaliśmy z zarządcą TBS na klatce schodowej, bo usilnie przekonywała, aby u nich pozostać. Tylko do takiej decyzji trzeba dojrzeć, raz złożyć podpis pod uchwałą o zmianie zarządcy i szanować swój podpis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.