Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wolontariusz Roku 2015 Anna Mocydlarz-Popielarz
~Anonim niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 16:51
Gratulacje dla Wolontariuszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
7 grudnia 2015r. o 17:18
Gratulacje dla wszystkich wolontariuszy, a szczególne dla Ani Mocydlarz!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtas niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 18:34
Gratulacje i zasłużone brawa dla wolontariuszy za ich bezinteresowną pracę,za chęci i zaangażowanie,a w szczególności za serce z jakim to robią! Aby wasze siły były jak wielka orkiestra świątecznej pomocy, czyli do końca świata i jeden dzień dłużej ! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 21:23
Pani Anna wraz z młodzieżą z terenu powiatu bolesławieckiego aktywizuje osoby niepełnosprawne i odpowiada na ich potrzeby. Jej ofiarność przynosi osobom niepełnosprawnym wzrost akceptacji, radość i uśmiech. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszki mogliśmy zobaczyć spektakl teatralny „Król Bul”, uczestniczyć w integracyjnym pikniku pod hasłem „Nie jestem sam, wielu przyjaciół w Powiecie Bolesławieckim mam”.
pracuje jako nauczyciel SS, a ww dzialania można chyba uznać za zadania statutowe szkoły. Spektakl i piknik nie odbywa się dzięki zaangażowaniu jednej osoby. Wstyd....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 21:25
TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! JAK MOŻNA PRZYPISYWAĆ SOBIE (chodzi tu o p. Anię i p. Michała ze Szkoły Specjalnej) TO CO WYMYŚLILI I ZROBILI INNI . JAKIM CUDEM KLAKIERZY SPIJAJĄ ŚMIETANKĘ A CI KTÓRZY WYMYŚLILI I WŁOŻYLI W TO TYLE WŁASNEGO CZASU A NAWET PIENIĘDZY , NAWET NIE SĄ WYMIENIENI. KTOŚ PODPINA SIĘ DO DZIAŁAŃ INNYCH A POTEM SOBIE TO PRZYPISUJE. ŻAŁOSNE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość...inny niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 21:28
Jestem rodzicem jednego uczniów Szkoły Specjalnej. Wielokrotnie przychodząc po dziecko do klasy zastawałam w czasie zajęć p.Michała w klasie z p.Anią. Czy tam lekcje prowadzi dwóch nauczycieli jednocześnie , a może zajęcia były prowadzone w ramach wolontariatu ? Teraz już wiadomo za co ta nagroda :}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14377
#Gosia1986 nieaktywny
7 grudnia 2015r. o 21:32
Pani Ania jest cudowną osoba , ciepłą i wrażliwą. Gratulacje :*


Dopisane 07.12.2015r. o godz. 21:32:

~ napisał(a): TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! JAK MOŻNA PRZYPISYWAĆ SOBIE (chodzi tu o p. Anię i p. Michała ze Szkoły Specjalnej) TO CO WYMYŚLILI I ZROBILI INNI . JAKIM CUDEM KLAKIERZY SPIJAJĄ ŚMIETANKĘ A CI KTÓRZY WYMYŚLILI I WŁOŻYLI W TO TYLE WŁASNEGO CZASU A NAWET PIENIĘDZY , NAWET NIE SĄ WYMIENIENI. KTOŚ PODPINA SIĘ DO DZIAŁAŃ INNYCH A POTEM SOBIE TO PRZYPISUJE. ŻAŁOSNE !!!



Sama tej nagrody sobie nie przyznała....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 grudnia 2015r. o 21:43
~ napisał(a): IP: 5.172.247.*********TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! !!!


~Gość...inny napisał(a): IP: 5.172.247.*********Jestem rodzicem...


~ napisał(a): IP: 5.172.247.*********pracuje jako nauczyciel SS, Wstyd....


Czytając Twoje posty nie mogę uwierzyć, że dyrektor Szkoły Specjalnej zatrudnia kogoś takiego jak Ty. Szkoda dzieci.

Ani - gratuluję.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.