Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wolontariusz Roku 2015 Anna Mocydlarz-Popielarz
~Wojtas niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 23:03
I teraz widać za co ta nagroda!...za bezinteresowną pomoc i dla konkretnych ludzi, a nie dla zainteresowanych wyłącznie plotką i plujących jadem !! Trochę żenujące wklejanie tych samych postów na każdym z portali pod tematem przyznanych nagród. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14377
#Gosia1986 nieaktywny
7 grudnia 2015r. o 23:28
~Wojtas napisał(a): I teraz widać za co ta nagroda!...za bezinteresowną pomoc i dla konkretnych ludzi, a nie dla zainteresowanych wyłącznie plotką i plujących jadem !! Trochę żenujące wklejanie tych samych postów na każdym z portali pod tematem przyznanych nagród. :]


Dokładnie. Zgadzam sie 100% Ci,którzy chca pomoc pomagaja bezinteresownie. Cala reszta czeka tylko na " publiczne" pochwaly . Z cala pewnością p.Ania do tych osob nie nalezy przykro mi patrzec na te negatywne komentarze. Ta kobieta jest cudowna osoba o anielskim sercu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~west niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 23:34
Człowiek o anielskim sercu nie kpi i nie drwi z wiary innych ludzi. To jedyna rzecz jaka mi tu zgrzyta. Mimo wszystko gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Argonauta niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 23:58
Szanowny autorze artykułu - uwaga formalna. Nazwiska dwuczłonowe oddzielamy łącznikiem, a nie myślnikiem i nie stosujemy spacji po obu jego stronach, czyli powinno być Mocydlarz-Popielarz. Myślnik służy do innych celów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2015r. o 8:14
Gosia1986 napisał(a): Pani Ania jest cudowną osoba , ciepłą i wrażliwą. Gratulacje :*Dopisane 07.12.2015r. o godz. 21:32:
~ napisał(a): TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! JAK MOŻNA PRZYPISYWAĆ SOBIE (chodzi tu o p. Anię i p. Michała ze Szkoły Specjalnej) TO CO WYMYŚLILI I ZROBILI INNI . JAKIM CUDEM KLAKIERZY SPIJAJĄ ŚMIETANKĘ A CI KTÓRZY WYMYŚLILI I WŁOŻYLI W TO TYLE WŁASNEGO CZASU A NAWET PIENIĘDZY , NAWET NIE SĄ WYMIENIENI. KTOŚ PODPINA SIĘ DO DZIAŁAŃ INNYCH A POTEM SOBIE TO PRZYPISUJE. ŻAŁOSNE !!!



Sama tej nagrody sobie nie przyznała....


Zawsze musi być jakiś głos zawiedzonych, którzy pracowali lepiej, więcej, uczciwiej, którzy przecież z wiedzą lepiej komu się nagroda należy. Brak odwagi, żeby przywalić kapitule, to czepiają się Pani Ani, która na nagrodę bezsprzecznie zasłużyła. A że nagroda była tylko jedna, to kapituła podjęła decyzję. Najgorsze jest to, że wszyscy w środowisku nagrodzonych wiedzą kto wylewa krokodyle łzy...i to jest smutne;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 11:43
~west napisał(a): Człowiek o anielskim sercu nie kpi i nie drwi z wiary innych ludzi. To jedyna rzecz jaka mi tu zgrzyta. Mimo wszystko gratulacje.

Jesli takie fakty drwin z wiary innych ludzi mialy miejsce to, z pewnoscia ta osoba nie jest o anielskim sercu. Jej serce nalezaloy odniesc do innej istoty, rowniez duchowej. Nagroda zostala przyznana w sposob bardzo watpliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 11:50
Kto to ta Pani Babijczuk? Nie pytam "złośliwie" tylko ciekawi mnie czemu prawie przy każdej uroczystości, nominacji, wydarzeniu ta Pani występuje, jest nominowana itd?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazik niezalogowany
8 grudnia 2015r. o 13:34
~ napisał(a): Pani Anna wraz z młodzieżą z terenu powiatu bolesławieckiego aktywizuje osoby niepełnosprawne i odpowiada na ich potrzeby. Jej ofiarność przynosi osobom niepełnosprawnym wzrost akceptacji, radość i uśmiech. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszki mogliśmy zobaczyć spektakl teatralny „Król Bul”, uczestniczyć w integracyjnym pikniku pod hasłem „Nie jestem sam, wielu przyjaciół w Powiecie Bolesławieckim mam”.
pracuje jako nauczyciel SS, a ww dzialania można chyba uznać za zadania statutowe szkoły. Spektakl i piknik nie odbywa się dzięki zaangażowaniu jednej osoby. Wstyd....

Az tak Cie boli d..a? Przestan sie żalić i weź sie do roboty, wszyscy wiedza jaka jest prawda marna kobieto. Brak slow wiec na tym kończę a Pani Ani bardzo gratuluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima