Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec bez kup
~olek niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 10:26
Widok na załatwiające sie pieski na Tysiąclecia mam codziennie i jeszcze właściciel bardzo starannie udaje ze nie widzi co robi pieseczek .....bardzo jest zajęty oglądaniem banerów ....szczególnie w okolicy skrzyżowania he he .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 12:04
Cwaniakujecie na temat właścicieli,a gdzie śmietniki pytam na kupy!!!
Ja muszę iść 60 metrów z kupą,bo miasto nie ma smietnikw na głównych ulicach Karola Miarki!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 12:45
Zakazać karmić psy właścicielom i po sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 12:56
~ napisał(a): Cwaniakujecie na temat właścicieli,a gdzie śmietniki pytam na kupy!!!
Ja muszę iść 60 metrów z kupą,bo miasto nie ma smietnikw na głównych ulicach Karola Miarki!!!


Twój pies - twoje góówno - proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 13:00
~Ramaj napisał(a):
~ napisał(a): Cwaniakujecie na temat właścicieli,a gdzie śmietniki pytam na kupy!!!
Ja muszę iść 60 metrów z kupą,bo miasto nie ma smietnikw na głównych ulicach Karola Miarki!!!


Twój pies - twoje góówno - proste.


Ty brudasie chowasz pewnie do kieszeni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~slot niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 14:36
~Ramaj napisał(a):
~ napisał(a): Cwaniakujecie na temat właścicieli,a gdzie śmietniki pytam na kupy!!!
Ja muszę iść 60 metrów z kupą,bo miasto nie ma smietnikw na głównych ulicach Karola Miarki!!!


Twój pies - twoje góówno - proste.


No właśnie jest problem ,bo brak śmietników albo są zamknięte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joranda niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 18:01
I mamy jak co roku KUPĘ problemów z właścicielami psów,ten problem jest wieczny.Każdy właściciel psa ma ZAS.ANY obowiązek posprzątać po swoim psie.Zanim zdecydujemy się na psa musimy pamiętać ,że mamy obowiązki..., nakarmić , ale co za tym idzie posprzątać jego KUPĘ, o tym nikt nie mówi , ale rozpadające odchody wywołują choroby, toksokorozę, bąblowiec. Odchody do woreczka i do każdego kosza na śmieci. Prawdą jest, że koszy brak. Nieważne czy pies zrobi "klocka " na trawie, chodniku ,czy w rowie, TRZEBA POSPRZĄTAĆ.Jak osoba się nie wstydzi stać z psem i czekać aż się wy.ra , czasami pod czyimś oknem i sobie pójdzie..., albo pies wy.ra się w rowie to już nie musi sprzątać. Karać , robić zdjęcia , bo KUPA TO NIE DOWÓD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenada niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 18:14
trzeba miec cos nie tak z glowa zeby zbierac gowna ... no i co z tego ze pies narobi ? uj z tym, przeciez to naturalny nawoz, rozlozy sie, to obrzydliwe jak ktos bierze go... w worek reka fuj jak tak mozna , zenujace w ogole zenujace do potegi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza