Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

sklep z używaną odzieżą damską

14105
#serwis12 nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 21:39
może ktoś się oriętuje gdzie w bolesławcu lub okolicach zaajdę taki sklep, chodzi mi o fajne niedrogie ciuchy damskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 22:59
Na ul. Prusa, jest mały sklepik . niedawno został, tam przeniesiony. Jest dosyć duży wybór i nie drogo,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 18:34
niema jak darmowa reklama :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 20:27
Luknelam na wystawe dzisiaj i jak na wystawie takie cuda to w srodku tym bardziej badziewie niestety. Ja lubie sklepy z taka odzieza na Wesolej albo na Kubika obok pasmanterii. Kiedys bylo w czym wybierac na Manhattanie ale teraz nic ciekawego a coraz drozej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 23:21
Jeśli chodzi o dobre gatunkowo ciuchy,zapraszam na Rynek.Jest tam sklepik z ciuchami używanymi z zachodu.W CZWARTKI jest nowy towar,ale po otwarciu babska wyrywają sobie szmaty z rąk.Przychodzą stare handlary z Mannhatanu kupują za 9.50 a tam pchają za 50. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 6:35
Tak właśnie ja też chodzę ba manhatan ale coraz drożej niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewelka niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 9:42
Ja polecam w 100% lumpex przy Al.1000 Lecia, rewelacja taniutko i super ciuszki ubrałam się tam nie raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e-komoda niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 11:05
A ja zapraszam do internetowego sklepu z odzieżą używaną
na stronie www.e-komoda.pl
Można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu,koszt przesyłki 11zł (darmowa wysyłka prz zakupach za 99zł)możliwy też odbiór osobisty w Nowogrodźcu,ubrania zadbane czyste i pachnące :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.