Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Parlament ma debatować o Polsce - co o tym sądzicie?

~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:59
I bardzo dobrze. Niech się PISUARY wstydzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:37
mecenaso napisał(a): emem -co do dawania to ciekawi ile nam dają ,a ile grabią -nic za darmo.Wystarczy jak nas doją banki i hipermarkety ,a te nie są naszym kapitałem...

Ekonomisto z bożej łaski, módl się żeby te banki i markety zostały jak najmniej opodatkowane ,bo zamiast bananów po trzy złote zapłacimy pięć złotych ,kredyty w bankach z 10% podniosą na 15% i co wtedy będziesz mówił.Jeśli uważacie że Unia be to najprościej z niej wystąpić i wpier....ć brukiew ,szczaw i mirabelki,ja już to przerabiałem i jestem na nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:03
~luk napisał(a): Widzicie co się dzieje jeżeli zagrożone są zachodnie banki i hipermarkety! Do tej pory skubali nasz kraj ale miarka się przebrała! Ciekawe kogo reprezentuje Nowoczesna i PO
Jedne k....... y donosili do Moskwy drugie teraz do Brukseli

Nałożą podatki na banki i markety, no i tutaj zagadka : kto za to zapłaci?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:12
Dziwne ,że tak się nikt nie martwił jak podnoszono Vat,,oskubano z zasiłku pogrzebowego ,podnoszono podatek na ubranka dziedzięce -przykładów można mnożyć ,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 grudnia 2015r. o 21:18
mecenaso napisał(a): podnoszono podatek na ubranka dziedzięce


Dlaczego nowy rzad nie obnizyl zatem vatu na ubranka? :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:22
niech debatują. może pensje minimalną wymuszą ze złotówek na euro :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:29
Założyłem temat,,Parlament ma debatować o Polsce - chore,, '' a kto sobie pozwolił zmienić na ,,Parlament ma debatować o Polsce - co o tym sądzicie?'' tak wygląda wolność słowa? dziękuję za uwagę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:34
emem napisał(a):
mecenaso napisał(a): podnoszono podatek na ubranka dziedzięce


Dlaczego nowy rzad nie obnizyl zatem vatu na ubranka? :-)


Bo, idioto, nowy rząd ma budżet przygotowany jeszcze przez stary rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.