Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~Obalić rząd pis niezalogowany
29 marca 2017r. o 13:31
Jestem za Polską i dlatego uważam że pis to stracony czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 marca 2017r. o 13:46
~~Obalić rząd pis napisał(a): Jestem za Polską i dlatego uważam że pis to stracony czas.

A co by nim nie było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czyż niezalogowany
29 marca 2017r. o 14:41
~~ napisał(a): Ciapatymi straszą - PiS_dzielce. Swoich się bójcie.

Pany jechały, pany.

Dziś na warszawskim Powiślu doszło do kolejnego wypadku rządowej limuzyny. Tym razem w zdarzeniu brał udział wiceszef MON Bartosz Kownacki.

Ponoć Volvo miało zielone światło, ale to chyba nie ma znaczenia.

"według świadków zdarzenia limuzyna z Kownackim próbowała przejechać na czerwonym świetle" - to też bez znaczenia.


idioci pisowce na ośle i rowem, rowem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
29 marca 2017r. o 14:43
Wawel Królów nie prezesów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 marca 2017r. o 15:00
~~ napisał(a):
falco napisał(a): :)
ok.
ja wiem ,Ty wiesz ,wiedzą o tym miliony takich jak my a temu tam powyżej po prostu wybacz ...
:D
co poradzimy na to że zawsze znajdzie się jakiś sługus lubiący lizać buty jakiejs tam prezesiny :D
spokojnej nocy :)


takie eunuchy jak falco i jego klony potrafią tylko obszczekiwać


''wymienkła '' ci rurka co putlerowski kresowiaku :D teraz palisz głupa spod tyldy
falco tyle razy ci skopał dups.k.o że do tej pory siniaki nosisz więc teraz tylko takie pohukiwanie ci pozostaje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty karakan niezalogowany
29 marca 2017r. o 15:31
łup, łup, łup ...
odkąd w Polsce pis wygrało .... nie mogę jeść, nie mogę spać, jak do tego doszło nie wiem. pis o sobie daje znać. Co poradzić można na to, że ...y rządzą dziś ?
Przez ten nierząd ten nierząd huj-y oszaaaalałem.... gwiazdy chyba Polsce odebrały cały blask, a ja sercem, miłością zagłosuję na PO jeszcze raz ! la, la, la, łup, łup, łup
O Polskę walczyć to nie wstyd !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 marca 2017r. o 15:50
Patrząc na to co robi rząd , pisowski beton to w oczach świata,Polak to homofob,ksenofob i pieniacz. Skoro przez wyczyny jakiegoś odsetka muzułmanów w taki sposób PiSowcy o nich piszą. Przypomnijcie sobie co jeszcze parę lat temu o Polakach mówiło się na zachodzie. Pamiętacie powiedzenie "Jedź do Polski,Twój samochód już tam jest." To są właśnie sterotypy, jakbyście tak rzekomi katolicy pojeździli trochę po Europie,poznali ludzi ,może byście zmienili zdanie. Więc pozdrawiam beton, tylko uważajcie bo zatwardzenie źle wpływa na organizm,a jak 3 dni się nie załatwisz to przechlapane. Więc rozluźnijcie zwieracze, nie oglądajcie TVPiS(o chyba że komisarza Alexa) i nie plujciew jadem, bo każdy człowiek jest inny i nie wrzuca się wszystkich do jednego worka. Swoją drogą w tym tępie rozbijania rządowych limuzyn niedługo będzie trzeb zamówić nowe( oby nie Niemieckie, proponuję ze względu na koszt jakieśazjatyckie.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 marca 2017r. o 16:02
jak słyszę słowo "homofob" to od razu biłbym po pysku... zdajesz sobie sprawę postępaku kto wymyślił to słowo i w jakim celu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie