Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~normalny niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 11:59
~~do trolla napisał(a): Zmień płytę,powtarzasz się.A emeryturę będę miał z własnych składek i Mojej zaradności.


Uczciwi ludzie mają emerytury z pracy .Z zaradności mają kombinatorzy , złodzieje i politykierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 12:09
~~normalny napisał(a):
~~do trolla napisał(a): Zmień płytę,powtarzasz się.A emeryturę będę miał z własnych składek i Mojej zaradności.


Uczciwi ludzie mają emerytury z pracy .Z zaradności mają kombinatorzy , złodzieje i politykierzy.


Przyjdzie US i skończy się "zaradność".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 12:23
Uczciwy spokojnie śpi ,a emeryturka przelewem plums na konto ,a malwersanci i kombinatorzy miotają się jak flaga na wietrze ,
Krytyka dla krytyki , obrażanie popierających PiS to jest ich chleb powszedni , każdy chwyt u nich jest dozwolony ,bronią za wszelka cenę przegranych nie analizując ileż zła uczynił ich program przez 8 lat rządzenia , zadłużenie państwa na skalę która jest niewyobrażalna dla zwykłego śmiertelnika , ilu Antypisowskich Boleslawian tyleż wspaniałych Ekonomistów ,panowie Antypisowcy marnujcie się w tym Bolesławcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 kwietnia 2017r. o 12:36
~~yzrejikswoktolz napisał(a): Uczciwy spokojnie śpi ,a emeryturka przelewem plums na konto ,a malwersanci i kombinatorzy miotają się jak flaga na wietrze ,
Krytyka dla krytyki , obrażanie popierających PiS to jest ich chleb powszedni , każdy chwyt u nich jest dozwolony ,bronią za wszelka cenę przegranych nie analizując ileż zła uczynił ich program przez 8 lat rządzenia , zadłużenie państwa na skalę która jest niewyobrażalna dla zwykłego śmiertelnika , ilu Antypisowskich Boleslawian tyleż wspaniałych Ekonomistów ,panowie Antypisowcy marnujcie się w tym Bolesławcu .


Panie Złotkowski , jak Pan wydedukował że dla przykładu ja jestem lub kiedykolwiek byłem zwolennikiem PO .
jakim prawem nazywa Pan ludzi nie popierających PiS u malwersantami i kombinatorami ?
Czy Pan może zajrzeć w swój życiorys jak w brylant bez skazy ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~$ niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 12:55
nigdy nie spotkałem się z tym żeby złodziej, kombinator czy aferzysta był zwolennikiem PiSu, to twardy elektorat POwski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 13:05
Do pana M , przepraszam ze pozwolę sobie na małe pouczenie ," Czytamy-Analizujemy-Odpowiadamy ",
Co do drugiego pytania odpowiem wprost "Nie" , lecz praktykuje i popieram powiedzenie " Błędy popełniać ludzka rzecz ,lecz ciagle w błędzie tkwić Głupota " , a co do nazwania malwersantami i kombinatorami uzylem to wobec byłego rzadu ,czyli PO-PSL , ile afer tylu kombinatorów i malwersantów , możliwe ze pan nie patrzy w kierunku Warszawy , szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 13:08
~~$ napisał(a): nigdy nie spotkałem się z tym żeby złodziej, kombinator czy aferzysta był zwolennikiem PiSu, to twardy elektorat POwski


nigdy nie spotkałem się z tym żeby złodziej, kombinator czy aferzysta był zwolennikiem PO, to twardy elektorat PiSu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ustasz niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 13:41
Do twarzy mu w czarnym uniformie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.