Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 16:53
Falco ty też chyba syn wojskowego z tamtych lat? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bloker niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 17:10
Do Falco.To pochwal się krzyżem maltański pamiątką rodzinną po ostatniej wojnie który codziennie pucujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 17:34
alter napisał(a):
~~ napisał(a):
alter napisał(a):
skorn napisał(a): Zapomniał, że jego ojciec też klękał. Wot durak.


I on też jeszcze klęknie.


Co mu zrobicie ? Zmusicie do modlitwy czy spalicie na stosie ?
Ocie go o obraze uczuć i zabierzcie wszystko co ma .


Chory z nienawiści człowieczku, to twoja wyobraźnia tworzy stosy.

Tacy jak on-ty prędzej czy później klęknie z własnej woli.


Przeczytaj co ty wypisujesz i zobaczysz kto tu jest chory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 18:13
wymagasz niemożliwego ...
on sam nie wie co pisze :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 18:17
Gdybym ja miał typować, raczej obstawiałbym emerytowanego eSBeka albo "sympatyka" GRU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
22 stycznia 2017r. o 6:23


W programie Polsat News" Skandaliści" Zbigniew Stonoga wyznał zaskoczonej prowadzącej, że akta "afery podsłuchowej" przekazał mu obecny prezes TVP Jacek Kurski. Tłumaczył, że w zamian za nagłośnienie sprawy miał otrzymać ułaskawienie. - Kupili mnie. Świadomie ja się na to zgodziłem. I on się umówił ze mną na to ułaskawienie – stwierdził Stonoga.

Prowadząca program nie kryła zaskoczenia, kiedy Zbigniew Stonoga powiedział, że to Jacek Kurski przyszedł do niego z aktami afery podsłuchowej. - Duda z Kwiatkowskim umówili się ze mną na to ułaskawienie. Wtedy jeszcze nie był prezydentem – wyjaśnił Agnieszce Gozdyrze. Na pytanie o dowody potwierdzające jego słowa, Stonoga powiedział, że ma to szczęście, że "wszystkie nieudaczniki życiowe zaraz lecą do sądu. Więc gdybym ich nie miał, to bym pewnie tego tu nie mówił".

(Akta) dał mi Jacek Kurski. 7 czerwca 2015 roku. To była akcja, która odbyła się wspólnie i w porozumieniu z Prawem i Sprawiedliwością. Z pełną premedytacją ją przeprowadziłem. Cieszę się, bo jednak takie szkodniki, jak cudowne dziecko polskiej demokracji Radek Sikorski jest, gdzie jest. Natomiast gdy widzę skutki tego, co zrobiłem, ze tak ten chory, psychiczny PiS rządzi samoistnie…- podsumował Stonoga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
22 stycznia 2017r. o 9:35

Podejrzewam, że skutki przerywania snu zostały dokładnie przebadane przez instytucje globalnych zbrodniarzy i ci doskonale wiedzą jakie efekty może przynieść zapper infradźwiękowy na osobę nękaną.

Jestem pewien, że broń ta jest coraz częściej stosowana w Polsce – przez obce służb, które w ten sposób mają neutralizować patriotów sprzeciwiającym się kreowaniu Judeopoloni. Oczywiście mam na myśli Mossad, którego jak wiadomo ponad 40,000 uzbrojonych agentów oficjalnie grasuje po Polsce likwidując niewygodnych polityków i osoby wpływowe, które nie dały się spacyfikować np. szantażem.
Ostatnim przykładem może być osoba posła Rafała Wójcikowskiego – moim zdaniem został on zamordowany i miało to być ostrzeżenie dla Pawła Kukiza by za bardzo się nie wychylał, jak ostatnio w sprawie zdrady stanu 16 grudnia 2016.
Zob.: Syryjczyk mówi kto stoi za ISIS – konferencja w Sejmie RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vip niezalogowany
22 stycznia 2017r. o 12:04
Wiarygodność Stonogi jest identyczna jak braci Michnik,zwłaszcza tego z W.Brytani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie