Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 22:30
ktoś twierdzi inaczej?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niemożliwe! niezalogowany
24 lutego 2017r. o 23:06
PanM napisał(a):
~~Może specjalista pomoże? napisał(a):
PanM napisał(a): Cała armia policjantów , śledczych i prokuratorów staje murem aby skaza właściciela fiacika .


Z chorobliwymi urojeniami do psychiatry! Nie na forum!


Zatem przejdźmy do realiów


Z tobą nie ma szans na realia!
Od lat zaśmiecasz wszystkie tematy chorobliwymi obsesjami i urojeniami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 lutego 2017r. o 23:11
~~Niemożliwe! napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Może specjalista pomoże? napisał(a):
PanM napisał(a): Cała armia policjantów , śledczych i prokuratorów staje murem aby skaza właściciela fiacika .


Z chorobliwymi urojeniami do psychiatry! Nie na forum!


Zatem przejdźmy do realiów


Z tobą nie ma szans na realia!
Od lat zaśmiecasz wszystkie tematy chorobliwymi obsesjami i urojeniami!


Ten wątek ma prawie tysiąc stron .Pełno tu nawiedzonych nierozgarniętych tyld.
Gdzie nieudaczniku widziałeś moje wpisy w innych tematach ?
Potrafisz , zaproponuj coś i pisz do woli. Nie potrafisz , bo się wstydzisz i boisz

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 23:15
"Mówię, że to co jest najważniejsze, i co zrobimy bez zbędnej zwłoki, natychmiast, to obniżenie wieku emerytalnego, to podniesienie kwoty wolnej od podatku, i wreszcie to program dofinansowania dla rodzin 500 zł na dziecko. A ci, którzy mówią, że to niemożliwe i tego się nie da zrobić, nie mają racji. Bo to jest możliwe! Wystarczy sięgnąć po opracowania ekspertów. "Marionetka (czerwiec 2015)

:)

"Ta kwota jest cały czas jeszcze na śmiesznym poziomie, który jest niewspółmierny choćby do minimum egzystencji. Trzeba ją zdecydowanie podnieść w jak najszybszym tempie." Notariusz (sierpień 2015)

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 23:22
~~ napisał(a): "Mówię, że to co jest najważniejsze, i co zrobimy bez zbędnej zwłoki, natychmiast, to obniżenie wieku emerytalnego, to podniesienie kwoty wolnej od podatku, i wreszcie to program dofinansowania dla rodzin 500 zł na dziecko. A ci, którzy mówią, że to niemożliwe i tego się nie da zrobić, nie mają racji. Bo to jest możliwe! Wystarczy sięgnąć po opracowania ekspertów. "Marionetka (czerwiec 2015)

:)

"Ta kwota jest cały czas jeszcze na śmiesznym poziomie, który jest niewspółmierny choćby do minimum egzystencji. Trzeba ją zdecydowanie podnieść w jak najszybszym tempie." Notariusz (sierpień 2015)

:)


Lewacka propaganda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafoman i troll niezalogowany
24 lutego 2017r. o 23:29
PanM napisał(a):
Gdzie nieudaczniku widziałeś moje wpisy w innych tematach ?
Potrafisz , zaproponuj coś i pisz do woli. Nie potrafisz , bo się wstydzisz i boisz


Widziałem wszędzie, na bolesławieckich portalach, w mnogich tematach! Ciągle tak samo obsesyjnie antykatolickie, chore, urojone i głupie, z masą powtarzających się idiotycznych rysuneczków. Na samym bolcu 3680 postów!

I taki wstydliwy przykład powstrzymuje mnie przed robieniem podobnych głupot!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lutego 2017r. o 8:59
~~ja napisał(a): Ogromna izolacja Polski na arenie
Zaproszenie Polski na szczyt G-20 to niewątpliwie dowód, że Polska popada w izolację, świat się z nas śmieje, a procedury KE są znaczące
Czy mam rozumieć że zaproszenie na szczyt G-20 to ogromna izolacja ? , osobiście tylko się uśmiechnąłem i zastanawiam z jakiego księżyca kolego spadłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 lutego 2017r. o 10:36
~~ napisał(a):
Marzy Ci się epoka PRL? To masz słaba pamięć albo dopiero skończyłeś pieluchy nosić. PRL to był socjalizm, a teraz będą budować PRL-bis.
A może tak pouczysz się historii i przypomnisz sobie, w jakich to czasach takie obostrzenia dla chłopów były i kto je wprowadzał. Dla ułatwienia mogę Ci podpowiedzieć - szukaj około połowy XX w.


niedouku, plujesz sobie na jaja bo dalej nie potrafisz. prl to byla nazwa panstwa polskiego, wiekszosc polakow sie urodzila w prl, ma swiadectwa szkolne lub inne dokumenty z pieczatka prl. prl sie nikomu nie marzy a to tylko dlatego, ze byla rzadzona przez pzpr. jesli chciales opluc prl to oplules swoich rodzicow, papieza, bolka, jarka, kazia z portalu i wiekszosc polakow bo oni to tez dzieci prl.
prl o niczym nie decydowala, nie miala zadnego wplywu na polakow, to byla tylko nazwa panstwa. myslisz, ze twoje nazwisko ma jakis wplyw na bzdety jakie tutaj wypisujesz?
wez sie za pzpr bo to ona decydowala o zyciu polakow. a od prl najlepiej bedzie jak sie odp.....sz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie