Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Podziękowania dla sąsiada

~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 21:07
Dziękuję bardzooo wspaniałemu sąsiadowi z wieżowca na Jana Pawła który raczy wszystkich naokoło muzyką disco polo - dzięki niemu mam ochotę tuż przed świętami dać komuś w ryja. Cóż jaka muzyka taka mentalność i rozum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja :D niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 21:42
lepsze disco polo które rozumiesz niż amerykański pop którego nie rozumiesz. mimo że nie rozumiesz słów słuchasz i myślisz ze jest fajne? przetłumacz sobie kilka znanych piosenek z górnej listy przebojów a uznasz ze disco polo ma sens i odczep się od sąsiada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 21:52
~ napisał(a): Dziękuję bardzooo wspaniałemu sąsiadowi z wieżowca na Jana Pawła który raczy wszystkich naokoło muzyką disco polo - dzięki niemu mam ochotę tuż przed świętami dać komuś w ryja. Cóż jaka muzyka taka mentalność i rozum
Co do pierwszego,zgoda,jak cham,w dziób mu się należy,niech słucha sam.Co do muzyki,są gusty i guściki,disco polo muzyka lekka,łatwa i przyjemna,do słuchania i do tańcowania.Ale nie można innych uszczęśliwiać,bo kogoś ten typ muzyki może drażnić.Kultura i wychowanie się kłania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOHN niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 22:13
zawsze mozesz isc ulice dalej i sie polozyc :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tecko niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 22:20
A to nie koleś co w markecie pracuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 22:43
Dla niektórych jest cieżkie do ogarnięcia hasło typu życie pod jednym dachem z innymi .którzy nie mają świąt w srodku tygodnia i musza z rana do pracy .polozyc dzieci małe spać albo po prostu spokojnie spędzic wieczór .ale nie muszą wysłuchiwać kompletnego dna muzycznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
24 grudnia 2015r. o 0:11
Eeeee, a ja myślałam , że wreszcie jakaś pozytywna sprawa i żeczywiście ktoś dziękuje sąsiadowi ;)
Na szczęście ja mam wspaniałych sąsiadów, za co jestem im bardzo wdzięczna :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 7:15
Ja mam pod sobą sąsiadów z czworgiem niedobrych jak psy i moje prośby o spokój spotykają się z agresją matki, która ma te dzieci każde z innym facetem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.