Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spowiedź 24.12.15r - gdzie w Bc?

~prawie święty ;) niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 21:26
Czy orientuje się ktoś, w którym Kościele w Bolesławcu będzie okazja do skorzystania ze spowiedzi?

p.s. z góry dziękuję osobom informującym o bezzasadności tego czynu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiara czyni cuda niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 21:45
No cóż.. 21 wiek a ręce opadają ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 21:53
~wiara czyni cuda napisał(a): No cóż.. 21 wiek a ręce opadają ..

Tobie to też chyba mózg opadł. :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 22:42
~prawie święty ;) napisał(a): Czy orientuje się ktoś, w którym Kościele w Bolesławcu będzie okazja do skorzystania ze spowiedzi?

p.s. z góry dziękuję osobom informującym o bezzasadności tego czynu ;)
na koziej gorce mozesz sie wyspowiadac!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 grudnia 2015r. o 9:19
spowiedź :D :D :D pod choinkę kupić młotek i wybić sobie spowiedź z głowy :D ludzie boga nie ma , ksiądz to kawał chu... a raczej pedofila bo normalny facet musi korzystać z swojego przyrodzenia :D katole , ogarnijcie sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 9:40
CNC napisał(a): ksiądz to kawał chu... a raczej pedofila bo normalny facet musi korzystać z swojego przyrodzenia :D katole , ogarnijcie sie



Normalny facet korzysta przede wszystkim z mózgu ale skąd tobie wiedzieć o tym miernoto umysłowa! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 14:32
w imię ojca i syna i ducha świętego,obraziłem pana boga następującymi grzechami ->piłem ,paliłem,przeklinałem,jadłem mięso w post,zdradzałem żonę,i gdzie tu są grzechy ja się pytam ?? to są normalne rzeczy które robią wszyscy,nawet spowiednik :P to z czego tu się spowiadać ?? :P ja u spowiedzi byłem raz w życiu przed l komunią ,i nie odczuwam potrzeby wyrzucenia moich skrytych tajemnic jakiemuś księdzu z bożej łaski wyświęconemu,więcej grzechów nie pamiętam ,a za resztę żałuje,amen :P niech pokutą będzie wypicie 5 piw przez grzesznika,dziękuje i szczęść boże,kończę bo się śpierszę na gorzkie żale :P a tak naprawdę to 25 grudzień to święto pogańskie o nazwie Słońce Niezwyciężone tzw przesilenie zimowe,a nie żadne tam boże narodzenie jezus był ?? kim ?? bogiem ?? na pewno nie :P bo urodził się jak już bóg świat stworzył ;) a urodził się w niepokalanym poczęciu z dziewicy ;) żarcik in vitro :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
24 grudnia 2015r. o 14:43
Kiedyś miałem okazję podsłuchać rozmowy dwóch kobiet wychodzących z kościoła, akurat wychodziłem z Biedry...
-Byłaś u spowiedzi?
-Byłam

-A Ty byłaś?
-Tak byłam

-Widziałaś tą naszą sąsiadkę jak była ubrana?
-Z którego piętra?

-Nie z piętra tylko z naprzeciwka, ta w czerwonym płaszczu, ubrała się jak ostatnia k...wa!
- Ooooo tak, a widziałaś jak patrzyli na nią mężczyźni?
-.................................

Dalej niestety skręcałem w przeciwnym kierunku
:D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.