Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szesnaście osób brało udział w wypadku
~ona niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 22:23
A może trzy samochody i 16 pasażerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 23:21
Zbudować tam rondo, tiry dać na tory, pieszych odziać w kamizelki odblaskowe i porcięta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uzytkownik tej drogi niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 23:35
Nic dziwnego,ze na tym odcinku sa wypadki,stan tej drogi jest katastrofalny!!!! nadaje sie ona tylko i wylacznie do zamkniecia-wsyd jak turysci wjezdzaja do kraju z niemieckiej bahny,a tu najdluzsze schody europy oj wstayd...na dodatek jest ona platna dla aut powyzej 3,5t.do sadu sie to tylko nadaje,szkoda tylko,ze nikt tego nie naglasnia,moze zarzadca by sie w koncu zreflektowal i cos z tym zrobil,poki co katastrofa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uzytkownik tej drogi niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 23:35
Nic dziwnego,ze na tym odcinku sa wypadki,stan tej drogi jest katastrofalny!!!! nadaje sie ona tylko i wylacznie do zamkniecia-wsyd jak turysci wjezdzaja do kraju z niemieckiej bahny,a tu najdluzsze schody europy oj wstayd...na dodatek jest ona platna dla aut powyzej 3,5t.do sadu sie to tylko nadaje,szkoda tylko,ze nikt tego nie naglasnia,moze zarzadca by sie w koncu zreflektowal i cos z tym zrobil,poki co katastrofa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan kowalski niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 0:52
Stałem 500m za wypadkiem od około 19:00. Puścili ruch po 4,5 godzinach przy temperaturze -3 !! Ludzie stojący w korku byli wymarźnięci, głodni po prostu wściekli!!! Nie wspomnę o tym że byłem z 20-miesięcznym dzieckiem. Milicjanci siedzieli sobie w tajniackiej skodzie superb na rejestracji DBL i mieli wszystkich gdzieś a obok mojego pojazdu przetoczyło się kilkadziesiąt osób aby okazać niezadowolenie. Odp "milicjantów" była taka, że za pół godziny bo trwają "czynności" i tak powtarzali przez 4,5h - KPINA !! Lewy pas ruchu był zablokowany przez straż pożarną, lawety przyjechały po 4h.. Przez 4,5h nie puścili ruchu pomimo że lewy pas ruchu był wolny!!!! Kpina kpina i jeszcze raz kpina a koordynatorzy tej akcji to najwyraźniej partacze i nikt mi nie wmówi że lewy pas nie był wolny. Współczuje takich szpeców. A fakt że busiarz wg świadków (tych którzy jechali kilkadziesiąt metrów za nim) jechał z nadmierną prędkością i to jest jedyna przyczyna a nie stan drogi bo każdy myślący człowiek powinien zwolnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 8:28
A władze i PiS zajmują się Ustawą Medialną i Trybunałem Konstytucyjnym, zamiast pomóc ludziom stojącym ponad 4,5 godziny gdy temperatura - 5 stopni. A miała być lepsza zmiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 9:07
~Jan kowalski napisał(a): Stałem 500m za wypadkiem od około 19:00. Puścili ruch po 4,5 godzinach przy temperaturze -3 !! Ludzie stojący w korku byli wymarźnięci, głodni po prostu wściekli!!! Nie wspomnę o tym że byłem z 20-miesięcznym dzieckiem. Milicjanci siedzieli sobie w tajniackiej skodzie superb na rejestracji DBL i mieli wszystkich gdzieś a obok mojego pojazdu przetoczyło się kilkadziesiąt osób aby okazać niezadowolenie. Odp "milicjantów" była taka, że za pół godziny bo trwają "czynności" i tak powtarzali przez 4,5h - KPINA !! Lewy pas ruchu był zablokowany przez straż pożarną, lawety przyjechały po 4h.. Przez 4,5h nie puścili ruchu pomimo że lewy pas ruchu był wolny!!!! Kpina kpina i jeszcze raz kpina a koordynatorzy tej akcji to najwyraźniej partacze i nikt mi nie wmówi że lewy pas nie był wolny. Współczuje takich szpeców. A fakt że busiarz wg świadków (tych którzy jechali kilkadziesiąt metrów za nim) jechał z nadmierną prędkością i to jest jedyna przyczyna a nie stan drogi bo każdy myślący człowiek powinien zwolnić.



jak Skoda to Bolesławiecka Milicja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janina niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 9:08
~Jan kowalski napisał(a): Stałem 500m za wypadkiem ... i nikt mi nie wmówi że lewy pas nie był wolny...
Jaśko :> przecież na zdjęciu widać, że bus leżący na boku znajduje się centralnie na środku pomiędzy pasami, a jest ich 2 więc żaden nie był wolny. Drugie auto również stoi częściowo na lewym więc może mówiąc wolny lewy pas miałeś na myśli drogę w kier. Niemiec :| Oj Jaśko Jaśko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza