Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd zniósł obowiązek szkolny dla 6-latków
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 21:02
najlepiej jak by dzieci szły do szkoły w wieku 10 lat może ten wiek byłby odpowiedni a dlaczego rodzic ma nie zadecydować skoro do niego"dziecko należy " że pójdzie do szkoły w wieku 6 7 8 9 albo 10 bo będzie nie dojrzałe ..... opamiętajcie się :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 21:14
Ludzie to nie ma znaczenia czy dziecko ma 6czy 7lat. Sa gotowe 6latki i slabe emocjonalnie 7latki. Jakoś jak my do szkoły chodzilismy tez byly dzieci slabe,ktore sobie nie radzilyly a poszly jako 7latki do kl1
Moje dziecko poszlo do szkoły jako 6latek i daje rade!chodzi chętnie,w klasie jest z 7latkami i jedyna roznica jest taka ze tamte dzieci sa wieksze :-)
Martwilam sie ale wiem teraz ze nie bylo o co. Program jest latwy,dostosowany do 6latka. Robia to co w przedszkolu tylko zaczeli pisac . Mlody jest zadowolony. Pewnie teskni za paniami z przedszkola,odwiedza je ale szkole lubi :)
Myślę, że zamieszanie ze szkołą było niepotrzebne. Nauczyciele twierdzą że 6latki sa niedojrzałe? Bzdura, tylko trzeba metody dostosowac a nie wszystkim sie chcialo i luz nadal beda uczyć 7latki na programie dla 6latkow super...
Te dzieci które do szkoły pojdam roku beda mialy lzej w przyszłości. Nie będzie przepełnionych gimnazjum ani liceum no i pewnie maluchy beda na jedna zmiane do szkoly chodzic :-)
Zastanawiam się co z 3latkami bo jak 6latki w przedszkolu zostana to dla maluchów miejsc nie bedzie no ale taki kraj w sumie trzeba ratować maluchy przed przedszkolem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 21:48
Mialo byc pojda w tym roku blad sie wkradl sorki :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 22:50
emem napisał(a):

~ napisał(a): Podań ci przykład małego żyda.
Małego żyda od 6 roku życia uczy się jak inwestować.
Polaka od 6 roku życia uczy się jak wziąć kredyt u żyda :D
Dlatego żydzi są mądrzejsi od Polaków.


Mylisz sie. Polaka sie obecnie uczy, ze nic nie musi robic, bo mu sie i tak wszystko nalezy. Uczy sie tego, ze ci z zagranicy chca mu wszystko zabrac. Wreszcie uczy sie go tego, ze nic nie musi robic, bo i tak mu 500 zl sie nalezy. A jak juz to ci co zarabiaja duzo wiecej, bo wiecej pracuja, wiecej ryzykuja i chce im sie ogolnie wiecej, zrzuca sie na jego skladki placac wyzsze stawki podatkow. Ot sprawiedliwosc - ukarac tych, ktorzy sa bardziej pracowici


Ja się nie mylę.
Podatki płaci każdy a najwięcej płacą ci co najmniej zarabiają (procenty dochodu).
Problem w tym że najmniej zarabiający to 80% Polaków.
Dlatego to nie bogaci płacą na zasiłki tylko najmniej zarabiający.
Przecież zagranica już wszystko zabrała więc nie wiem o co ci chodzi.
Zabrała rzecz najważniejszą czyli kreowanie pieniądza w kraju, zabrała rynek pracy, zabrała media, zabrała zdolność do samodecydowania do Brukseli.
Zabrała zdolność samoobrony do siedziby NATO, zabrała siłę roboczą.
Dlaczego twierdzisz że nic nam nie zabierają?
Kto komu daje 500 złotych że tak uczą? Przecież robotnik bolesławiecki musi na 500 zł tyrać tydzień albo i dłużej.
Kto kogo zabija podatkami? PiS co rządzi dwa miesiące dopiero? :D
Kto kogo zabija lichwiarski kredytami? PiS czy Franek Petru to robił?

W USA dają kredyt na naukę i masz po studiach odpracować co dostałeś od państwa.
W Polsce zachodni bank da ci kredyt lichwiarski (jak da) i żeby go spłacić musisz wyjechać na taśmę lub do podcierania do Rzeszy.
Nasze szkolnictwo jest git ;)

Banki Rzeszy dadzą ci też lichwiarski kredyt, mieszkanie jest "twoje" (banku).
Weźmiesz kredyt 300 tysięcy, musisz oddać 500 tysięcy i mieszkanie jest banku dopóki go nie spłacisz.
Aby to wszystko spłacić znowu musisz wyjechać do Rzeszy do podcierania i na kartoffeln.

Młodzież jest iście wykształcona i europejska :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 9:49
Moze niektorzy nie widza roznicy w 6 i 7 latkach ale ja widze wyraznie jakie dziecko bylo majac 4 i 5 lat jaka to roznica. Nie ma co dyskutowac-jak ktos chce niech wysyla 6 latka i albo bedzie sie cieszyc albo zalowac. Ja swoje puszczam w wieku 7 lat bo po pierwsze nie chce potem lamentowac ze jednak za wczesnie, po drugie zawsze tak bylo i nie bede tego zmieniac bo tak wymyslilo PO i po trzecie niech ma rok dluzej dziecinstwa bo tak mieli wszyscy. Prawda jest taka ze zawsze jakas nowa wladza wymysla cos nowego a potem okazuje sie ze jednak to co bo kiedys bylo lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 10:34
~Ja napisał(a): Prawda jest taka ze zawsze jakas nowa wladza wymysla cos nowego a potem okazuje sie ze jednak to co bo kiedys bylo lepsze.


Święta racja ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 stycznia 2016r. o 10:53
~ napisał(a): Podatki płaci każdy a najwięcej płacą ci co najmniej zarabiają (procenty dochodu).


W Polsce ci co zarabiaja mniej placa 18% podatku, ci co zarabiaja wiecej 32% swojego dochodu.

~ napisał(a): W USA dają kredyt na naukę i masz po studiach odpracować co dostałeś od państwa. W Polsce zachodni bank da ci kredyt lichwiarski (jak da) i żeby go spłacić musisz wyjechać na taśmę lub do podcierania do Rzeszy.


W USA studia sa platne, w Polsce sa bezplatne.
A jesli kogos nie stac na utrzymanie podczas studiow to ma niskooprocentowane kredyty studenckie (1,2% to nie jest lichwa), ktore nalezy splacic po studiach

~ napisał(a): Banki Rzeszy dadzą ci też lichwiarski kredyt, mieszkanie jest "twoje" (banku).
Weźmiesz kredyt 300 tysięcy, musisz oddać 500 tysięcy i mieszkanie jest banku dopóki go nie spłacisz.


Akurat kredyty hipoteczne sa najmniej rentowne, maja najnizsze marze w porownaniu do gotowkowych itd. No, ale jak bierzesz 300 tysiecy na 30 lat no to nawet i niskie oprocentowanie wygeneruje spore odsetki. Takie jest zycie.. bo chyba nie sugerujesz, ze kazdy powinien dostac mieszkanie za darmo (no bo kto zaplaci za dzialke, budowe itd).

Czytajac zaprezentowane przez Ciebie bzdury tym bardziej jestem za tym, zeby dzieciaki juz w wieku szesciu lat zaczynamy edukacje szkolna, a moze nawet i wczesniej :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 11:17
Emem jesteś "odrobinkę" podobny w zachowaniu do "bula"
Nie widzisz, albo nie chcesz widzieć, czego pragną rodzice, te zebrane podpisy nie robią na Tobie wrażenia.
Dzięki takiemu zachowaniu PO teraz została zmiażdżona przez PIS.
Myślę, że taki układ dobrowolności jak teraz mamy jest optymalny i większość zadowoli.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie