Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

t mobail Bolesławiec nieuczciwie pracownicy

14474
#zainteresowany962 nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 6:39
Witam. W moim zakładzie pracy przyjął się niedawno pracownik, chciałbym opisać jego historię i prosić o pomoc zwłaszcza prawną w tej sprawie. Mianowicie człowiek ten jest kaleką z 2 stopniem , czyli nie jest ubezwłasnowolnienie, ale wiadomo jak jest z takimi ludźmi jest nieporadny. Zawarł on 1,5 roku temu umowę w tymże salonie. Bez problemu dali bezrobotnego dalekiej osobie tablet i telefon na abonament. Po 3 dniach zgłosił się w celu rozwiązania umowy odmówiono mu. Więc opłacał rachunek. Wszystko było dobrze do czasu gdy zaczęły przychodzić podwyższone rachunki. Po pierwszym na kwotę 500 zł opłacił go i poszedł do salonu aby zablokować usługi o podwyższonych kosztach. Odmówiono mu. Przyszły kolejne rachunki, zaznaczam, że ten PAN nie korzystał już z tego telefonu, ale miał podłączane suskrypcje. Łącznie na kilkanaście tysięcy złotych. Zainteresował em się tym salonem i chciałem się przekonać czy faktycznie to prawda. Poszedłem do tegoż salonu ekspendient z początku widząc tego Pana, odmówił obsłużenia twierdzac, że ma innych klientów. Pewnie liczyl, że sobie dojdziemy. Gdy zobaczył że nie ustąpienia. Zaczął się odgrazac że on nic nie musi i że szkalujemy jego imię. Gdy dalej nie ustępował em i chciałem wręczyć zgłoszenie reklamacyjne nie przyjął go. Zgłoszenie myślałem na e mail. Nie jestem prawnikiem i po trosze działań w tej sprawie na ślepo. Prosił bym o darmowa konsultacje w tej sprawie. Zaznaczam, że ten PAN pracuje i jest w stanie opłacić faktyczne zaległości i to tylko zła wolą t mobail. Dodam również że jest on osoba nie wykształcona, niepiśmiennych i nie został właściwie poinformowany o warunkach umowy.


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 06:39:

Przepraszam za autokorekte, ale to mój pierwszy post na tym forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 6:43
Może redakcja pomoże temu panu? Po cichu mam taką nadzieję....
Gdzieś tu było ogłoszenie o darmowych poradach prawnych, zaraz poszukam.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14474
#zainteresowany962 nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 7:14
Byłbym nie wymownie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 7:17
Na konkurencyjnym forum jest temat o darmowej pomocy prawnej, ale chyba ta sprawa się nie kwalifikuje.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 10:29
od jutra darmowo przy starostwie można zasięgnąc porad jesli jestescie z bolesławca.
Co do szczegółów podaję link: http://.../boleslawiec/wiadomosc/Ctl/nieodplatna-pomoc-prawna-w-powiecie-boleslawieckim

Powodzenia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14474
#zainteresowany962 nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 13:59
Byłoby świetnie, ale już to czytałem i tam są kryteria. To tylko dla młodzieży i seniorów. Nie lapiemy się


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 13:53:

http://www.powiatboleslawiecki.pl/1476-system-nieodp%C5%82atnej-pomocy-prawnej.html tu masz opisane kryteria


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 13:59:

Nie mogę znaleźć adresu w Nowogrodzcu. Myślę, że i tak podejde spytac nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 stycznia 2016r. o 14:00
Zainteresowany - skontaktuj sie z Redakcja Bolec.Info -> [email protected] lub tel. 693 375 790

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:56
emem napisał(a): Zainteresowany - skontaktuj sie z Redakcja Bolec.Info -> [email protected] lub tel. 693 375 790


Bingo! To jest temat o autentycznych problemach i w tym konkretnym przypadku przydałoby się wsparcie ze strony "mediów". Mógłby powstać materiał, który coś wnosi- autentyczną pomoc potrzebującemu, który jak widać nie radzi sobie z "materią". Powodzenia p. Kazimierzu i czekamy na relację, będzie miło poczytać o sukcesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.