Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zmarzniety GOŁĄB co z nimzrobić?

3777
#zebra nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 14:36
Znacie kogos , kto ma gołębie? Moja corka znalazła zmarzniętego na dworze i przyniosła mi go do domu, a ja nie mam pojęcia co z nim zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 14:43
zebra napisał(a): Znacie kogos , kto ma gołębie? Moja corka znalazła zmarzniętego na dworze i przyniosła mi go do domu, a ja nie mam pojęcia co z nim zrobić


nakarmić , ogrzać, jutro wypuścić bo ma być cieplej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:51
regeneration napisał(a):
zebra napisał(a): Znacie kogos , kto ma gołębie? Moja corka znalazła zmarzniętego na dworze i przyniosła mi go do domu, a ja nie mam pojęcia co z nim zrobić


nakarmić , ogrzać, jutro wypuścić bo ma być cieplej.

On za to odwdzięczy się zapchleniem mieszkania.
Ludzie aleście durni.
PS
Wszędzie piszą aby nie karmić tego cholerstwa-nie,trzeba nasypać im chleba ,kaszy aby zaspokoić własne potrzeby dobroci.To,że ptactwo paskudzi i roznosi różną zarazę nie trafia do pustych łbów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3777
#zebra nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 14:57
on tak smierdzi, ze zaniosłam go piwnicy, nie chce go trzymać do jutra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 16:56
dobrze zrobiłaś koty będą miały wyżerkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za .....na niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 16:58
zebra napisał(a): on tak smierdzi, ze zaniosłam go piwnicy, nie chce go trzymać do jutra
śmierdzi? a to czemu? do mnie onegdaj przyleciał gołąb pobył 3 tygodnie i odleciał,nie smierdział wcale ,miał 3 obrączki i pomalowane pod skrzydłami na oczo,j,e,b nie rózowo,karmiłam go poiłam ,dał się do reki brać a potem odleciał do siebie,bo był z rodzaju pocztowych w trasie,musiał odpocząć,nie miał zadnych pcheł.co za bzdury :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zebra niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:43
ale miał obroczke, wiec był hodowlany, ten dziki. Na szczęście już go dobry człowiek zabral.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:47
~RRR napisał(a):
regeneration napisał(a):
zebra napisał(a): Znacie kogos , kto ma gołębie? Moja corka znalazła zmarzniętego na dworze i przyniosła mi go do domu, a ja nie mam pojęcia co z nim zrobić


nakarmić , ogrzać, jutro wypuścić bo ma być cieplej.

On za to odwdzięczy się zapchleniem mieszkania.
Ludzie aleście durni.
PS
Wszędzie piszą aby nie karmić tego cholerstwa-nie,trzeba nasypać im chleba ,kaszy aby zaspokoić własne potrzeby dobroci.To,że ptactwo paskudzi i roznosi różną zarazę nie trafia do pustych łbów.


Lecz się popaprancu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.