Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

To was powinno bardziej zainteresować niż to czy przyjmować księdza

14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 19:57
Przekażę wam tutaj co się wywiedziałam.Jeśli macie w rodzinie kobiety które urodziły się po 1949 r.pobierają emeryturę lub rentę na nowych zasadach, przekażcie im info aby udały się do ZUS po druk ZUS-ER-WPS-02 gdyż w maju weszła w życie ustawa(uchwalona w marcu 2015)na podstawie której kobietom tym należy się dodatek do świadczenia za każde urodzone przez nie dziecko. Konkretnie chodzi o bezpłatny urlop macierzyński który naliczany był jako nieskładkowy a teraz liczy się jako składkowy.Może nie dużo ale zawsze to coś a jakoś zapomnieli to nagłośnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 20:53
Ile miało by być tej kasy przy dwójce dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 20:56
a to checa zaskoczyłaś BC-info :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:06
Ja tam prowokacji w temacie nie widzę ,po prostu ,,temat na czasie wiec czemu się go unika?Tak na marginesie czy wiecie ,że słowo parafianin znaczyło kiedyś człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony ,a obecnie to członek parafii :D :D ciekawe ?[img=1451851425_nk0j4l7.jpg]



Dopisane 03.01.2016r. o godz. 21:06:

ups ,,,sorry pomyliłem temacik.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edzia niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 21:12
Nie ma się co za bardzo podniecać... składaliśmy i nie naliczyli podwyżki :/ Tak więc nie każdemu się należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:23
~ napisał(a): Ile miało by być tej kasy przy dwójce dzieci.
Nie mam zielonego pojęcia daleko mi do emerytury czy renty ale przekazuje dalej i pokazuje przy tym że są istotniejsze tematy niż kolęda czy stolec na trawniku. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 22:17
TOisjenka napisał(a):
~ napisał(a): Ile miało by być tej kasy przy dwójce dzieci.
Nie mam zielonego pojęcia daleko mi do emerytury czy renty ale przekazuje dalej i pokazuje przy tym że są istotniejsze tematy niż kolęda czy stolec na trawniku. ;)

Stolec a trawniku przy minus 10 ° jest bardzo interesujacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 22:20
:) to jest bardzo istotna informacja dla wielu kobiet :) dzięks
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza