Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykaz jadłodajni i schronisk dla bezdomnych
~Zbulwersowana niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:06
przeglądałam wykaz jadłodajni i schronisk dla bezdomnych w naszym województwie i jestem zniesmaczona.W Bolesławcu tylko Ksiądz wydaje 70 posiłków + 30 posiłków dla bezdomnych a np w Zgorzelcu samych posiłków wydaje się 361 + Bogatynia 600.
Powiat Bolesławiecki jest na szarym końcu.Szczycimy się oświetleniem miasta Bolesławiec a ludzie chodzą głodni i nie mają gdzie się schronić zwłaszcza kobiety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 14:12
no proszę ...kolejny kopniak we władzę ...
a co najgorsze -słuszny :>

jeden ksiądz?...chwała mu
reszta powinna się wstydzić i przestać pieprzyć o ''chrześcijańskiej dobroci i miłosierdziu'' mając pełną michę i ciepło z kominków... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:59
Podajecie nieaktualne dane ---Schronisko dla Osób Bezdomnych PCK
Aktualny nr. tel.-75 7352522
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 19:05
~Zbulwersowana napisał(a): przeglądałam wykaz jadłodajni i schronisk dla bezdomnych w naszym województwie i jestem zniesmaczona.W Bolesławcu tylko Ksiądz wydaje 70 posiłków + 30 posiłków dla bezdomnych a np w Zgorzelcu samych posiłków wydaje się 361 + Bogatynia 600.
Powiat Bolesławiecki jest na szarym końcu.Szczycimy się oświetleniem miasta Bolesławiec a ludzie chodzą głodni i nie mają gdzie się schronić zwłaszcza kobiety


tam gdzie się wydaję te 70 posiłków to nie robią tego z własnych pieniędzy o ile wiem to Caritas chyba na to płaci i nie nie mało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 19:08
~Bolesławianin napisał(a): o ile wiem to Caritas chyba na to płaci i nie nie mało...

To ile wiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 19:10
falco napisał(a): no proszę ...kolejny kopniak we władzę ...
a co najgorsze -słuszny :>

jeden ksiądz?...chwała mu
reszta powinna się wstydzić i przestać pieprzyć o ''chrześcijańskiej dobroci i miłosierdziu'' mając pełną michę i ciepło z kominków... :>


A dlaczego tylko we władzę... ??
A co TY Zrobiłeś dla tych bezdomnych - o tak "obywatelskiej wrażliwości i dobroci"... ??
Mając pełną michę i ciepło z kominków... !!
Z pewnością wiem i twierdzę, że to nie tylko jeden ksiądz...

Ps: Gdybyś nie był ŚMIESZNY to z pewnością ŻAŁOSNY... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 19:15
kościół w każdej dzielnicy a przy każdym z nich kilku klechów ... jeden KSIĄDZ zdobył się na gest miłosierdzia i zrozumienia ...

jakie to ''chwalebne''
prawda ''gofer''

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 19:23
falco napisał(a): jakie to ''chwalebne'' prawda ''gofer'' ;)

Jednak chcesz znowu pytania o koksiaka. Chcesz to masz.
Po ktorej stronie koksiaka stal Twoj Ojciec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.