Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orszak uśmiechniętych ludzi
9176
kc
7 stycznia 2016r. o 11:40
Tylu uśmiechniętych, zadowolonych , cieszących się swoją wiarą katolików, miło popatrzeć : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nasturcja niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 12:54
zawsze sie znajda krytykanci,a niech siedza w domach i narzekaja,popieram orszak,popieram Świeto,ciesze sie, ze coraz wiecej miast w Polsce sie przyłącza,pozdrawiam!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 22:03
Gover! doskonala zagrywka. Hejtow antyklerykalow nie ma. Zwlaszcza Tych dyzurnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 22:20
gover napisał(a):
Agnes85 napisał(a): Dobrze, że dzień wolny- posprzątałam na budowie a mąż pomalował kotłownie:)))

Przyneta dziala. Pierwsza juz jest. Nastepni znani i mile widziani ateisci i antyklerykalowie czekaja w kolejce.[/


nie wszyscy lubią ''kopać się z koniem '' bo efektem tego może być podobne tobie pisanie...
pozniej użalacie się że ''was się obraża'' :D albo prowokuje a przecież teraz to ty właśnie robisz ...

może teraz coś o ''hipokryzji''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 22:25
Dyzurny naczelny antyklerykal nie wytrzymal! Polknal przynete!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 7:43
jednak nie należysz do najmądrzejszych skoro nic nie zrozumiałeś... :D
podniecaj się dalej tylko zachowaj granicę ...
oszczędzaj nasienie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 11:22
parenti napisał(a): Gover! doskonala zagrywka. Hejtow antyklerykalow nie ma. Zwlaszcza Tych dyzurnych.


Dla jasności - antyklerykałem nie jestem bo nie odczuwam takiej potrzeby (odpowiadam również na prywatne zarzuty). Dla mnie ważne są jednostki - nie masa. A jednostkowo znam chociaż dwóch fajnych księży i jedną świetną zakonnicę. Reszta mnie nie obchodzi.

Nie znam dokładnie "fejsbukowego slangu" więc mogę się tylko domyślać że chodzi o każde negatywne wyrażenie odmiennego niż wy macie zdania...

Na "procesji" nie byłam więc mnie to nie dotyczy, ale proszę mi uwierzyć na słowo - jakbym poszła z dzieckiem żeby popatrzyło na orszak fajnie poprzebieranych ludzi i ktoś nazwałby mnie obłudnicą to z całą pewnością zaczęłabym "hejtować".

Nie trzymam dziecka w klatce, stajenkę w rynku też widziało i wie czyje figurki w stajence były. Podobnie jak czerwonego kapturka w teatrze i przelotem glinoludy na gliniadzie, chociaż tego akurat może już nie pamiętać. Wie że są ludzie którzy wierzą w Boga, Jezusa i Maryję (tych zna), tacy co wierzą w boga przedstawianego często jako śliczny chłopiec o błękitnej skórze i niezwykle delikatnej urodzie (żeby nie powiedzieć dziewczęcej...), a także tacy, którzy wyznają wiarę naszych przodków z czasów gdy Słońce było bogiem (tych być może będzie miała okazję niedługo poznać) i wiele, wiele innych.

Jeśli chcecie mnie z tego powodu dalej linczować - proszę bardzo. Czekam :>

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 11:25
misiekELF napisał(a):
Jeśli chcecie mnie z tego powodu dalej linczować - proszę bardzo. Czekam :>


Chciałabyś-chciałbyś :) Generalnie tylko bredzisz i insynuujesz :]

Żyj szczęśliwie po tej swojej apostazji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza