Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ile miasto wyda w 2016 r. na oświatę i pomoc społeczną?
~-ksywa niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 20:34
Gdzie powstaną nowe prywatne szkoły podstawowe? Planują nabór 80 uczniów tylko do klas pierwszych czy wyższych też. Może ktoś wie coś więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 20:50
Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów, ul. Bankowa – 720.520 zł
- Publiczne Gimnazjum „Oxpress”, ul. Tyrankiewiczów – 361.480 zł

nie chcę się ''czepiać ale ...
rozpiętość kwoty dotacji pomiędzy pierwszym a drugim miejscem mnie zastanawia ...
może warto zapytać o kryteria...


mnie bardziej interesowały kwoty przeznaczone na pomoc społeczną bo Bolesławiec to nie ''raj'' o czym chyba wszyscy wiedzą...
co z bezdomnymi w Bolesławcu?...ktoś wie jak sobie dają radę bo oni są pomimo tego że nikt o nich nie pisze...
dlaczego w bolesławieckiej noclegowni nie ma miejsc dla kobiet?
dlaczego?

to są miejsca by objąć je ''patronatem'' ;)
''afisz '' może skromniejszy ale może w końcu ''po pierwsze mieszkańcy'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 stycznia 2016r. o 20:54
falco napisał(a): dlaczego w bolesławieckiej noclegowni nie ma miejsc dla kobiet?
dlaczego?

To jest bardzo dobre pytanie. A co z kobietami z dzieckiem, czy dziećmi, w kryzysowej sytuacji?

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Juko niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 21:28
falco napisał(a): Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów, ul. Bankowa – 720.520 zł
- Publiczne Gimnazjum „Oxpress”, ul. Tyrankiewiczów – 361.480 zł

nie chcę się ''czepiać ale ...
rozpiętość kwoty dotacji pomiędzy pierwszym a drugim miejscem mnie zastanawia ...
może warto zapytać o kryteria...


Kryterium jest liczba uczniów, a subwencja jest przekazywana z budżetu państwa. Niechęć do katolików odbiera Ci zdrowy rozsądek. Przemyśl to, bo się kompromitujesz człeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 21:38
Juko
a więc jako ''obcykany'' podaj mi ilość uczniów jednej i drugiej placówki ...
podaj bo ja nie wiem ...

gdzieś mam czy szkołę prowadzą ''pijarzy'' czy ''bosi''

widząc tylko wylewającą się zewsząd ''sprawiedliwośc '' i ''włazidu.ps.t.wo'' władzuni mam prawo podejrzewać że i tu ktoś kogos ''dyma''
porównałeś sumy dofinansowania poszczególnych jednostek?
wiesz kto nimi zarządza?
jak to zauważysz zapewne nie wydukasz słowa o kompromitacji bo będzie ci po prostu głupio...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 23:10
falco napisał(a): Juko
a więc jako ''obcykany'' podaj mi ilość uczniów jednej i drugiej placówki ...
podaj bo ja nie wiem ...

gdzieś mam czy szkołę prowadzą ''pijarzy'' czy ''bosi''

widząc tylko wylewającą się zewsząd ''sprawiedliwośc '' i ''włazidu.ps.t.wo'' władzuni mam prawo podejrzewać że i tu ktoś kogos ''dyma''
porównałeś sumy dofinansowania poszczególnych jednostek?
wiesz kto nimi zarządza?
jak to zauważysz zapewne nie wydukasz słowa o kompromitacji bo będzie ci po prostu głupio...
:D


Falco, wiem, żeś mało inteligentny. Wystarczy wejść na bip Bolesławca i spojrzeć na projekt budżetu. Tam się dowiesz, że u Pijarów jest 110 uczniów w gimnazjum. W oxpressie jest ich 57. Nie dziękuj, że Ci pomogłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 7:17
TA napisał(a):
falco napisał(a): Juko


Falco, wiem, żeś mało inteligentny. Wystarczy wejść na bip Bolesławca i spojrzeć na projekt budżetu. Tam się dowiesz, że u Pijarów jest 110 uczniów w gimnazjum. W oxpressie jest ich 57. Nie dziękuj, że Ci pomogłem.

widzę że ''wiesz'' :D
ja też wiem że zrobiłaś być może pierwszy krok do pokazania własnej ''inteligencji''
dlatego jej ocenę ja po prostu przemilczę ;)
uzurpujesz sobie prawo do oceniania innych ?...twoja sprawa

tylko przez to nie zrobisz sie bardziej ''inteligentna'' a wychodzisz na arogantkę ...to też twoja sprawa :P

ja wziąłem pod uwagę dwie pierwsze pozycje zadając pytanie ,ty mogłaś po prostu na nie odpowiedzieć ale jak widzę wolałaś się ''dowartościować'' :D
niekiedy zastanawiam się skąd tyle złości w ludziach ,dlaczego nie potrafią rozmawiać po ludzku ,bez inwektyw ,bez bezsensownego ''plucia jadem''

czy to żal że ''coś mi w życiu nie wyszło''? ;)

za co tu niby miałbym ci dziękować?...myślisz że czegoś tam wcześniej nie przeczytałem?...jeśli tak to nie tylko jesteś arogancka ale i naiwna :D

ale mam do ciebie pytanie na które zapewne też mi odpowiesz ...
dlaczego w noclegowni nie ma ani jednego miejsca dla kobiety?
pytam bo to pytanie akurat ci ''umknęło'' ;)
a chyba kobietą jesteś?
chyba ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- lena - niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 10:46
Przedszkola i szkoły prywatne otrzymują wysoka dotacje.Oxpress i pijarzy przoduja... Na profilaktykę alkoholizmu i narkomanii przeznaczono 880.00 na co idą te pieniądze, bo jeśli chodzi o narkomanie to nic w tym temacie nie robi się w mieście. A młodzież ćpa. ....rodzice poszukują pomocy i nie wiedzą gdzie. Co robi w tym temacie pełnomocnik zatrudniony w mieście na etacie.cicho,cicho.cicho. ....nikt nic nie wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza