Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

mechanik do audi

13498
#KM nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 14:51
potrzebuje kogoś kto okiełzna komputer w moim Audi... od czasu do czasu wariuje.... dziś przed południem powiedział mi że jest -49 stopni Celcjusza....[img=1452260987_n0ygv4i.jpg]



Dopisane 08.01.2016r. o godz. 14:51:

czasem udaje że się zagotował by po 30 metrach pokazać 70 stopni....[img=1452261090_0xmpqie.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 15:45
Widze ze mamy ten sam przebieg i wersje bez komputera. Za to z FIS, a6 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13498
#KM nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 17:35
nie, a4


Dopisane 08.01.2016r. o godz. 17:35:

skoro bez komputera to co w nim wariuje?
poza temperaturą szaleje mi wskaźnik paliwa.... jak zaleje do pełna to ok 180 km robie z kontrolką braku paliwa a później to różnie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sławek niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:47
mam ten sam problem w A6 i zdazylem sie dowiedziec ze za to sa odpowiedzialne piny,polecono mi jakiegos elktromechanika ktory znajduje sie gdzies na ulicy lesnej albo w poblizu z tego co zrozumialem jeszcze go nie szukalem takze tez nie moge sie wypowiedziec wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 18:19
nie wiem czy ktoś to ruszy do 200 zł w bc. mając zostawić więcej wole serwis w Lubinie. dwa dni mi 'prześwietlali' elektryke i nie wzieli dużo więcej


Dopisane 08.01.2016r. o godz. 18:19:

przynajmniej rozmowa jest fachowa. ale jest tu kilka miejsc. wpierw bym wybrał się do Polmozbytu na kubika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Audi niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:41
607745590 Polecam Ci gościa pod tym numerem chyba jako jedyny na Dolnym Śląsku ma serwisowy komputer VW Audi może sprawdzić licznik i bezpośrednio podłączone do niego wtyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 19:22
Prawdopodobnie czujnik cieczy chłodzącej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 19:24
często padają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza