Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Portale randkowe ,czy warto ? :D

3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:45
~gosia napisał(a): nie w bolesławcu się nie umawiałam......
to w innym mieście - jak mieszkałam.
a propos.... bardzo lubię łysych ;)
a 176...jest OK

Szkoda, że ie jestem łysy i nie mam 176cm
halaa, zazdrośnico! :D
CNC jest ok :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:50
CNC napisał(a): ja mam 176cm czy to jest niski ?:D bo gruby na pewno nie jestem a łysiny brak :D piękne zdrowe i grube włosy :D a sexu nigdy nie szukałem , dla mnie licza sie uczucia :P najlepiej te najgłębsze :P :P


Nie no nie wierze.. w to co czytam.. hahaha

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzesiu niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 20:18
~gosia napisał(a): nie warto....
próbowałam kilka lat...... sami popaprańcy, bardzo często żonaci, którzy chcą seksu za darmo - na boku.
A najśmieszniejsze jest, że ludzie ...kłamią....
choć przy pierwszym spotkaniu to i tak wyjdzie..
np..... wysoki, szczupły brunet, oczywiście WOLNY....
okazuje się niskim grubaskiem, łysym i żonaty + 3 dzieci !!!!
MASAKRA


Jestem z Bolesławca poznałem niesamowitą Kobietę przez internet ,ale z daleka i jest nam dobrze , niestety z Bolesławca jak poznawałem to same materialistki szukające księcia z bajki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 20:20
~grzesiu napisał(a):
Jestem z Bolesławca poznałem niesamowitą Kobietę przez internet ,ale z daleka i jest nam dobrze , niestety z Bolesławca jak poznawałem to same materialistki szukające księcia z bajki

Na odległość zawsze jest bajecznie ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 20:24
Korzystanie z portali randkowych to akt skrajnej desperacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 20:33
Malenka91 napisał(a):
CNC napisał(a): ja mam 176cm czy to jest niski ?:D bo gruby na pewno nie jestem a łysiny brak :D piękne zdrowe i grube włosy :D a sexu nigdy nie szukałem , dla mnie licza sie uczucia :P najlepiej te najgłębsze :P :P


Nie no nie wierze.. w to co czytam.. hahaha


wiarę zostaw kościołowi bo jak wiesz ja ateista :) maleńka mogło nam byc wspaniałe no ale nie-sprawdziłaś się...co nie oznacza ze w 2016 nie poznasz swojego wymarzonego... czego Ci życzę :]


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 20:31:

~grzesiu napisał(a):
~gosia napisał(a): nie warto....
próbowałam kilka lat...... sami popaprańcy, bardzo często żonaci, którzy chcą seksu za darmo - na boku.
A najśmieszniejsze jest, że ludzie ...kłamią....
choć przy pierwszym spotkaniu to i tak wyjdzie..
np..... wysoki, szczupły brunet, oczywiście WOLNY....
okazuje się niskim grubaskiem, łysym i żonaty + 3 dzieci !!!!
MASAKRA


Jestem z Bolesławca poznałem niesamowitą Kobietę przez internet ,ale z daleka i jest nam dobrze , niestety z Bolesławca jak poznawałem to same materialistki szukające księcia z bajki

to prawda w B-c same księżniczki i samotne mamuśki szukające ojca dla dziecka oraz wsparcia finansowego --- omijać i iśc dalej :)


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 20:33:

masi napisał(a):
~grzesiu napisał(a):
Jestem z Bolesławca poznałem niesamowitą Kobietę przez internet ,ale z daleka i jest nam dobrze , niestety z Bolesławca jak poznawałem to same materialistki szukające księcia z bajki

Na odległość zawsze jest bajecznie ;)


związek na odległość ma taki sam sen jak wybieranie sie na basen odkryty w styczniu :) ale powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 20:59
CNC napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
CNC napisał(a): ja mam 176cm czy to jest niski ?:D bo gruby na pewno nie jestem a łysiny brak :D piękne zdrowe i grube włosy :D a sexu nigdy nie szukałem , dla mnie licza sie uczucia :P najlepiej te najgłębsze :P :P


Nie no nie wierze.. w to co czytam.. hahaha


wiarę zostaw kościołowi bo jak wiesz ja ateista :) maleńka mogło nam byc wspaniałe no ale nie-sprawdziłaś się...co nie oznacza ze w 2016 nie poznasz swojego wymarzonego... czego Ci życzę :]


Nie sprawdziłam.... nawet do spotkania nie doszło.. to jak miałam się sprawdzic.. ciagle żyjesz w świecie fantazji.. obódz się.. póki nie jest za późno


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 20:59:

regeneration napisał(a): Korzystanie z portali randkowych to akt skrajnej desperacji.


Z tym się nie zgodzę mój drogi kolego.. nie koniecznie akt desperacji ;) Teraz w internecie rozgrywa się wiekszośc zycia ludzi.. co jest przykre.. siedząc na imprezie 80% ma nosy w komórkach.. ale nic nie poradzisz..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 21:12
Malenka91 napisał(a): Z tym się nie zgodzę mój drogi kolego.. nie koniecznie akt desperacji ;) Teraz w internecie rozgrywa się wiekszośc zycia ludzi.


Co to znaczy, że rozgrywa się większość życia ?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie