Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Portale randkowe ,czy warto ? :D

13666
#Malenka91 nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 15:25
CNC napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Nie każda kobieta jest taka jak tu opisujecie.. Ale fakt lepiej przestać szukać a wtedy czeka na nas największe szczęście :)

Jak TY znajdziesz to ja otworze szampana i to nie jakiegos sikacza za 5zł lecz min 30zł :) wieć daj mi znać... :) myślę ze z Tobą taniec przypomina jak trzymanie diabła za rogi :P lub może coś przekręciłem i tyczy sie to mnie :D


Minimum 30 zł.. tylko na tyle cię stać.. prawdziwy szampan ponad 100 zł kosztuje ;) ale kasa nie ma znaczenie w tym przypadku... moje szczeście ma wartość bezcenna.. i żaden najdroższy szampan ci tego nie zrekompensuje :)

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 15:42
prawdziwy szampan kosztuje od 700 zł wzwyż :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 15:52
Szkoda czasu, no chyba, że ktoś szuka sponsora, plastikowej lampucery, sexu, to dla nich idealne miejsce.

Może z 1% to "normalni" ludzie , poszukujący normalnych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 15:57
~ napisał(a): Szkoda czasu, no chyba, że ktoś szuka sponsora, plastikowej lampucery, sexu, to dla nich idealne miejsce.

Może z 1% to "normalni" ludzie , poszukujący normalnych ludzi.


To przykre że tak to wszystko wygląda na tych "portalach randkowych" :( ale myślę że ludzie są sami sobie winni.. ci co to proponują i ci co się na to zgadzają.. gdyby się nie godzić na takie propozycje.. może było by więcej normalnych a nie popaprańców. Ale jak by wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny i bez kolorów.. ;)

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 16:25
A ja poznałam męża właśnie na portalu randkowym. Jesteśmy osobami, które niechętnie chodzą na dyskoteki, imprezy itp. więc internet jako miejsce do poznania było ok. Napisało do mnie sporo oszołomów, ale to od razu można wyczuć czego kto szuka. Z takimi osobami już dalej nie pisałam. Oprócz męża spotkałam się w realu tylko z jednym, ale pomimo, że był całkiem normalny i fajny to jakoś na żywo nie zaiskrzyło pomimo, że w necie fajnie nam się korespondowało. Z moim mężem spotkaliśmy się dopiero po kilku miesiącach znajomości, bo mieszkaliśmy kilkaset km od siebie. Ale małżeństwem jesteśmy już kilka lat i jest super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 16:41
~ napisał(a): A ja poznałam męża właśnie na portalu randkowym. Jesteśmy osobami, które niechętnie chodzą na dyskoteki, imprezy itp. więc internet jako miejsce do poznania było ok. Napisało do mnie sporo oszołomów, ale to od razu można wyczuć czego kto szuka. Z takimi osobami już dalej nie pisałam. Oprócz męża spotkałam się w realu tylko z jednym, ale pomimo, że był całkiem normalny i fajny to jakoś na żywo nie zaiskrzyło pomimo, że w necie fajnie nam się korespondowało. Z moim mężem spotkaliśmy się dopiero po kilku miesiącach znajomości, bo mieszkaliśmy kilkaset km od siebie. Ale małżeństwem jesteśmy już kilka lat i jest super.


Pozostaje pogratulować i życzyć wam kolejnych szczęśliwych lat :)

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 16:45
Jak na moje zezowate oko te portale to już skrajna desperacja ale jak komuś one pomogły to gratuluję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek89 niezalogowany
26 września 2016r. o 9:27
Jeśli chce się spotkać miłość, to nie można zamykać się na jakiekolwiek opcje. Przecież osoby powyżej czterdziestki mają takie same szanse na poznanie kogoś wyjątkowego, co dobrze widać w https://www.mydwoje.pl/samotnosc/samotni-w-sieci-Internet Zawsze oczekujcie najlepszego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.