Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 plus na każdą puszkę WOŚP
9984
#gover nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 9:21
mir.ko napisał(a): W najgorszym scenariuszu rodzina Owsiakow nie rozni się niczym od rodzin "sejmowych", wysokich urzednikow, szefow spolek panstwowych itd. Roznica polega na tym ze płacenie temu pierwszemu jest dobrowolne.

Dosc rozpowszechnione myslenie. Jesli inni tak postepuja to ja tez.
Zlo czynione przez wiele osob wydaje sie byc bardziej akceptowalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 9:33
~trol napisał(a):

No cóż, sam kiedyś wspomagałem WOŚP, Owsiak kupił trochę sprzętu i dobrze, ale moim zdaniem, te sprawy powinno rozwiązywać Państwo polskie, chyba, ze chodzi o dobrą zabawę.


Wszyscy mam nadzieje z tym się zgodzą. Trzeba by sie cofnąć o 23 lata do archiwum programu z jurkiem i jego kolezanka* i przypomniec powody zbiórki


Dopisane 11.01.2016r. o godz. 09:29:

* agata mlynarska


Dopisane 11.01.2016r. o godz. 09:33:

Wracając do Szlachetnej Paczki. Poczekajcie 10 lat. Niech Ruch urosnie. Tez się pojawia watpliwosci co do sluznosci idei
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna P niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 9:42
~ napisał(a): Szkoda,że Bolesławiec jako jedno z nielicznych miast Wysp ma w d.... Wstyd Pani Litewska,wstyd Panie Roman,wstyd Panie Kwaśniewski.

O, szkoda, szkoda. Wielu moich znajomych emerytów krążyło po mieście w poszukiwaniu kwestujących. Któraś z pań spotkała młodzież przed Galerią. Była to grupka z Iwin. I co? Kazano im się natychmiast wynieść!!!
Całe szczęście, że mogłam wpłacić przez Internet.
Zaznaczam, że mimo emerytury wpłacam nie tylko na tę fundację. I nie tylko ja.
Zdegustowana, czyli zniesmaczona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 9:46
Bo to jest teraz takie modne. Jest moda na pomaganie. Pomaganie jest oczywiście dobre i chwalebne, tylko nie ślepe pomaganie.
To tak jak z głodem w Afryce i innych krajach. Wożą jedzenie tonami , Ochojska ponad 20 lat chyba wozi pomaga i co z tego? Samo podanie chleba owszem ale tym ludziom potrzeba pracy , ziemi do uprawy i ziarna do uprawy, a przy tym spokoju a nie wojny. To samo z uchodźcami. Będą ich żywić , utrzymywać te chordy nierobów, szczycąc się przy tym jakie to mają wielkie serca. A wojna dalej sobie trwa w najlepsze i nikt nie zamierza tej wojny rozwiązać.
Na WOŚP jak ktoś ma ochotę to niech daje jego sprawa. Jest takie powiedzenie "nie wszystko złoto co się świeci" . Nie wszystko co jest ubrane w hasło pomagajmy jest takie cudowne i wspaniałe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 10:31
~Krystyna P napisał(a):
~ napisał(a): Szkoda,że Bolesławiec jako jedno z nielicznych miast Wysp ma w d.... Wstyd Pani Litewska,wstyd Panie Roman,wstyd Panie Kwaśniewski.

O, szkoda, szkoda. Wielu moich znajomych emerytów krążyło po mieście w poszukiwaniu kwestujących. Któraś z pań spotkała młodzież przed Galerią. Była to grupka z Iwin. I co? Kazano im się natychmiast wynieść!!!
Całe szczęście, że mogłam wpłacić przez Internet.
Zaznaczam, że mimo emerytury wpłacam nie tylko na tę fundację. I nie tylko ja.
Zdegustowana, czyli zniesmaczona.

Podobno w Lidlu stały puszki. A z innej beczki: Nie chce mi się już patrzeć na te zawistne wpisy, ludzi którzy nic od siebie nie dają, tylko szczekają. Cały świat leczy działając ze wspomagania darowiznami i nie szczeka tak jak tu w PL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przedsiębiorca niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 11:01
Panie Kazimierzu, pisze Pan: "Władze miasta mogły podwyższyć czynsze za użytkowanie lokali bankom, których w Bolesławcu jest bardzo dużo, mogły też zwiększyć opłaty kupcom za eksploatację placów na „Manhattanie” i przy ulicy Wesołej – przecież w większości handlują zagranicznymi towarami!"

Na litość boską! Pan naprawdę uważa że tak można? Tylko bankom? Czy Pan wie co to jest równość podmiotów gospodarczych? Miasto nie może wybierać branży której podniesie podatek od nieruchomości!
Poza tym te lokale w większości nie należą ani do miasta ani do banków, tylko do prywatnych osób, które wynajmują je bankom, bo nie opłaca im się prowadzić własnej działalności. Pan serio tego nie rozumie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przedsiębiorca niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 11:05
Panie Kazimierzu,
Poza tym, chyba lepiej żeby owe 500 zł rodzice wydali w PL, bo banki wyprowadzają je za granicę. To napędzi gospodarkę. A opłat banki nie podniosą, bo są Banki Polskie, które tego nie zrobią. Jeśli banki zachodnie podniosą opłaty, to ludzie przejdą do banków narodowych. I tyle!
Niech żyje patriotyzm gospodarczy! Dość sponsorowania banksterów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 11:40
~Krystyna P napisał(a):
~ napisał(a): Szkoda,że Bolesławiec jako jedno z nielicznych miast Wysp ma w d.... Wstyd Pani Litewska,wstyd Panie Roman,wstyd Panie Kwaśniewski.

O, szkoda, szkoda. Wielu moich znajomych emerytów krążyło po mieście w poszukiwaniu kwestujących. Któraś z pań spotkała młodzież przed Galerią. Była to grupka z Iwin. I co? Kazano im się natychmiast wynieść!!!
Całe szczęście, że mogłam wpłacić przez Internet.
Zaznaczam, że mimo emerytury wpłacam nie tylko na tę fundację. I nie tylko ja.
Zdegustowana, czyli zniesmaczona.


No cóż...Ja pod Tesco (na zewnatrz) spotkałem dziewczynkę ,zmarzniętą ,trzymajacą puszkę i rozdająca serduszka..jakoś tak z "dziewczynką z zapałkami "sobie skojarzyłem...Starsi będą wiedziec o czym piszę... Zmartwiło mnie ,że nie mogła (nie chciała ?) stanąć przed kasami jak to było dotychczas lub przynajmniej w holu...Jedyna pociecha w tym ,że w środku(przy wejściu i w holu) często "goszczą" bezdomni dla których ta dziewczynka zbierała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.