Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekord pobity o 10 tys. zł
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 13:59
TOisjenka napisał(a): Co ma?Nagłośnienie,ochronę itp czyli to samo co WOŚP z tym że z tego drugiego jest przynajmniej jakiś pożytek.Co ma religia ciapatych do np.Święta Trzech Króli?To że ta pierwsza nie jest na szczęście promowana w naszym kraju więc tym bardziej nie robi tego na koszt podatnika.
Tak więc przestań się już pogrążać bo jak byś coś nabroił to z takimi naciąganymi argumentami obronnymi jak twoje to można wyłapać w sądzie nawet ćwierć wieku.
Daj na tacę ja spokojnie wrzucę do puszki i tak samo mi jak Tobie nic do tego.

Tak dalem na caritas, dla chłopca z cirzka choroba genetyczna. Jak wdać pomagają innym, kościół to nie tylko taca. Widzisz to co chcesz widziec. Dlaczego jak się nie chce dać owdiakowi, to się zaraz ludzi wyzywa? Nie ma to jak wyprany mozg przez media.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 14:39
Jak się nie chce dać to się nie daje więc tym bardziej nie komentuje się cudzych datków.Nie dajesz to nie komentuj negując zbiórkę WOŚP.
Czy ja dyskutuje o zbiórce i wydatkach kościoła na temacie kolędy?Nie. Więc kto zaczyna i komu w związku z tym coś wyprało skoro wykłucasz się na temacie Wośpu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 17:58
TOisjenka napisał(a): Jak się nie chce dać to się nie daje więc tym bardziej nie komentuje się cudzych datków.Nie dajesz to nie komentuj negując zbiórkę WOŚP.
Czy ja dyskutuje o zbiórce i wydatkach kościoła na temacie kolędy?Nie. Więc kto zaczyna i komu w związku z tym coś wyprało skoro wykłucasz się na temacie Wośpu?

No na pewno nie ja zacząłem o tacy i jaselkach. Jurkowi powinni dać nagrodę, biznesmen roku. Do widzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 17:58
TOisjenka napisał(a): Jak się nie chce dać to się nie daje więc tym bardziej nie komentuje się cudzych datków.Nie dajesz to nie komentuj negując zbiórkę WOŚP.
Czy ja dyskutuje o zbiórce i wydatkach kościoła na temacie kolędy?Nie. Więc kto zaczyna i komu w związku z tym coś wyprało skoro wykłucasz się na temacie Wośpu?

No na pewno nie ja zacząłem o tacy i jaselkach. Jurkowi powinni dać nagrodę, biznesmen roku. Do widzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaaaaaaaaaaaaaa niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 20:08
Wszystkim, którzy krytykują Owsiaka życzę tylko jednego: żeby kiedyś jak ich dziecko bedzie walczyło o życie spojrzeli na TE SERCA które są wszedzie ,we wszystkich prawie szpitalach i zastanowiło się KOMU podziekować. Bo raczej nie naszemu NFZ lub rządowi.Zastanówcie się ludzie bo zło wraca, nie wiecie co was czeka kiedyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 20:35
http://kontrowersje.net/jutro_przed_s_dem_rejonowym_w_z_otoryi_rozpocznie_si_proces_jerzego_o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 stycznia 2016r. o 21:03
Co by nie mówić o tym człowieku, dzięki niemu wydarzyło się wiele dobrego. I za to darzę go ogromnym szacunkiem.

[img=1452628795_1h9q8qt.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 stycznia 2016r. o 9:06
masz farta ''ktośiu'' że ''tojcia'' z drugiej strony łącz ;)
inaczej -cienko bym cię widział...hehehe




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza