Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

szukam dobrego hydraulika do instalacji

6275
#ma nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 20:58
Witam. Szukam sprawdzonego hydraulika do zrobienia instalacji grzewczej w domu. Kogo polecacie a kogo odradzacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9928
iza555
11 stycznia 2016r. o 21:23
Daj swoj nr na priv to podesle namiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maniek niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 21:42
Dam Ci nr do gościa daje gwarancję na usługę i naprawdę dobrze robi bo jest z polecenia 604451314
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 22:41
Termotechnika na Łasickiej, mi robili bardzo skomplikowaną instalację i wszystko działa bez zarzutu już kilka lat. Polecam z czystym sumieniem.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14525
#luise nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 23:34
Polecam Pana Czesława solidna firma 604242152 ,fachowiec z doświadczeniem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11120
#wujo86 nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 23:43
Polecam Pana Maćka- ja i wszyscy moi znajomi korzystamy z jego usług. Trzeba dzwonić i dogadywać w razie czego termin, bo często bywa w Niemczech. Oprócz hydrauliki w naszym domku zrobił całą elektrykę i wszystko jest jak trzeba. Bardzo dokładny i estetyczne wykonanie. Zresztą Ci którzy znają, to nie trzeba reklamować...nr 665 213 357 (o ile nr się nie zmienił).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zielo niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 5:03
Zdecydowanie firma z Łasickiej. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 7:36
wujo86 napisał(a): Polecam Pana Maćka- ja i wszyscy moi znajomi korzystamy z jego usług. Trzeba dzwonić i dogadywać w razie czego termin, bo często bywa w Niemczech. Oprócz hydrauliki w naszym domku zrobił całą elektrykę i wszystko jest jak trzeba. Bardzo dokładny i estetyczne wykonanie. Zresztą Ci którzy znają, to nie trzeba reklamować...nr 665 213 357 (o ile nr się nie zmienił).
Nie polecam tego fachowca ,po zalozeniu solaru zalalo mi caly sufit ,tak przyjechal poprawil zrobil dziure w suficie a po miesiocu dalej cieklo ,nie odbieral puzniej tel.lub mowil ze jest w niemczech inna firma zrobila i po problemie ,pan wiesiek gorczyca nie polecam,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.