Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porzucony samochód
~Anonim niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 14:46
Ta Astra to Vectra ... znawcy motoryzacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 14:54
Ta, kiedyś za Gromadką też taki leżał, ktoś w nocy wypadł z drogi. Zadzwoniłem, poinformowąłem, oni poinformowali mnie, że już o tym więdzą i po weekendzie przyjedzie firma i go zabierze. Szkoda, że nie powiedzili, że przez pojęcie "firma" mieli na myśli lokalnych złomiarzy ;) Pomału pomału auto znikało w oczach a policja nic z tym nie zrobiła. Tutaj bliżej miasta, to może faktycznie się pofatygują........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 15:13
Dlaczego to akurat policja ma sprzątać czyjeś śmiecie. Są od tego odpowiednie służby komunalne. Policja jest zobowiązana jedynie do sprawdzenia czy porzucony pojazd nie był wcześniej skradziony , ewentualnego powiadomienia właściciela pojazdu i o ile porzucony pojazd zagraża w ruchu innym pojazdom zabezpieczenia go na parkingu strzeżonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 15:15
Wczoraj zgłaszałem to na policji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 15:33
kiedyś na rondzie obok luk oila tęż leżała bmw ze 3 dni w rowie
i nikt tym się nie interesował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
13 stycznia 2016r. o 15:46
~ napisał(a): kiedyś na rondzie obok luk oila tęż leżała bmw ze 3 dni w rowie
i nikt tym się nie interesował



Po interwencji Bolec.Info auto zabrano w ciągu godziny.Wiem bo sam to monitorowałem. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo.


Dopisane 13.01.2016r. o godz. 15:46:

Kazimierz Marczewski napisał(a):
~ napisał(a): kiedyś na rondzie obok luk oila tęż leżała bmw ze 3 dni w rowie
i nikt tym się nie interesował



Po interwencji Bolec.Info auto zabrano w ciągu godziny.Wiem bo sam to monitorowałem. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo.



http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=13289
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 stycznia 2016r. o 15:48
~ napisał(a): Ta, kiedyś za Gromadką też taki leżał, ktoś w nocy wypadł z drogi. Zadzwoniłem, poinformowąłem, oni poinformowali mnie, że już o tym więdzą i po weekendzie przyjedzie firma i go zabierze. Szkoda, że nie powiedzili, że przez pojęcie "firma" mieli na myśli lokalnych złomiarzy ;) Pomału pomału auto znikało w oczach a policja nic z tym nie zrobiła. Tutaj bliżej miasta, to może faktycznie się pofatygują........


haha...pamiętam tamtą "renoweczke"
dwa tygodnie i praktycznie znikła :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FRANEK niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 16:17
A katalizator już ktoś wyciął ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza