Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Usuwanie pieprzyków

~AJ niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 22:11
Może ktoś z Was usuwał pieprze i może mi polecić dobrego dermatologa ,który wykona taki zabieg.Zależy mi aby był to bardzo dobry lekarz. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MS niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 10:34
http://www.ctl-laser.pl/

Usuwałam już kilka pieprzyków i wszystko jak należy.
Tam masz też cennik, trzeba się zapisywać ok. 1 miesiąc przed, bo jest bardzo dużo ludzi. Pani Mariola to chirurg, specjalista i pracuje też w szpitalu, nie myl z centrum terapii laserowej na Jaracza we Wro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 11:14
az do wrocka wysylasz?

w chojnowie jest gabinet....a blizej - obok provity - tez jest ksometologia, jak ja to nazywam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 17:06
Ja usuwalam pieprzyka w Boleslawieckim szpitalu i nie narzelam poszlo sprawnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ha ha niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 20:06
W Bolesławcu wykonują identycznie a ceny dużo mniejsze niż ta stronka którą podałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziki niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 20:17
Ale gdzie w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 20:25
Na Jeleniogórskiej, bez płacenia, na lekarza pierwszego kontaktu a później dermatolog i skierowanie na JG tam umawiasz sie na samą operację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 20:31
moja rada nie usuwaj na twarzy_! po usunięciu zostaje slad - małe wgłębienie po pieprzu , jak dla mnie pieprz wygląda lepiej niż ta dziura ! mówię o usuwaniu laserowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza