Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężarówka wjechała w nasyp
~cÓdak niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 23:04
~ napisał(a): nie ciężarówka wjechała ,tylko pijany kierowca spowodował wypadek.
nie wypadek tylko kolizję :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 4:17
http://kontakt24.tvn24.pl/majac-blisko-trzy-promile-kierowal-laweta-z-autami-zamiast-do-tunelu-wjechal-w-nasyp,191034.html

:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 19:41
I CO WIADOMO JAKIE ZARZUTY ZOSTALY PRZEDSTAWIONE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Markus niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 20:01
Ty, bardzo madry mozgu, blyskawiczne liczacy

jesli ktos bije, zneca sie nad swoja (dziewczyna?, konkubina?, zona?) nie wiem nad kim jeszcze, 4 razy dziennie to ty, "matematytyku" bijesz ew. osoby wymienione w nawiasie, statystycznie raz dziennie.

Nieprwdaz ?.
Zaniechaj wiec przeliczen statystycznych, i nie przeliczaj bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiesz kto niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 8:34
Blackjack napisał(a):
~wiesz kto napisał(a): dla twojej informacji bydlaku dostaniesz w Kocham Bolec.Info jak cię spotkam za to że mnie wyzywasz ,a spotkam,a żeby wozić trzode chlewną trzeba mieć specjalne kwalifikacje ja takich nie posiadam,mam tylko ADR+cysterny,bydlaku zwśioczony,teraz to przegiołeś :P mam cię na muszce. :P

Ty mi możesz :D
mogę i to zrobie dorwe cię gnoju prędzej cz póżniej, :P zobaczymy wtedy jaki będziesz gieroj.pajacu :P mniej szkud narobił po pijaku kamionem jak ty pkw po trzeżwiaku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 9:32
~wiesz kto napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~wiesz kto napisał(a): dla twojej informacji bydlaku dostaniesz w Kocham Bolec.Info jak cię spotkam za to że mnie wyzywasz ,a spotkam,a żeby wozić trzode chlewną trzeba mieć specjalne kwalifikacje ja takich nie posiadam,mam tylko ADR+cysterny,bydlaku zwśioczony,teraz to przegiołeś :P mam cię na muszce. :P

Ty mi możesz :D
mogę i to zrobie dorwe cię gnoju prędzej cz póżniej, :P zobaczymy wtedy jaki będziesz gieroj.pajacu :P mniej szkud narobił po pijaku kamionem jak ty pkw po trzeżwiaku :P


Klucz-nick co to jest "szkUd" jakiś nowy robak?
Za naukę się lepiej weź, poczytaj książki.... wstydu na forum nie rób.
Proszę pisz po naszemu, nie językiem "tirowców".
Na rozluźnienie
Ona żona kierowcy TIR-a skarży się drugiej żonie kierowcy TIR-a:
- Wiesz, jak ten mój stary wraca z trasy, to w ogóle się mną nie interesuje.
- Mój też się mną nie interesował, ale znalazłam sposób.
- Jaki, jaki?
- Urządziłam pokój na kształt kabiny TIR-a.
- No i jak?
- Teraz jak mnie ......... to 100 złotych zostawia... :D
Pamiętaj myślenie ma przyszłość :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 10:49
Blackjack napisał(a):
~wiesz kto napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~wiesz kto napisał(a): dla twojej informacji bydlaku dostaniesz w Kocham Bolec.Info jak cię spotkam za to że mnie wyzywasz ,a spotkam,a żeby wozić trzode chlewną trzeba mieć specjalne kwalifikacje ja takich nie posiadam,mam tylko ADR+cysterny,bydlaku zwśioczony,teraz to przegiołeś :P mam cię na muszce. :P

Ty mi możesz :D
mogę i to zrobie dorwe cię gnoju prędzej cz póżniej, :P zobaczymy wtedy jaki będziesz gieroj.pajacu :P mniej szkud narobił po pijaku kamionem jak ty pkw po trzeżwiaku :P


Klucz-nick co to jest "szkUd" jakiś nowy robak?
Za naukę się lepiej weź, poczytaj książki.... wstydu na forum nie rób.
Proszę pisz po naszemu, nie językiem "tirowców".
Na rozluźnienie
Ona żona kierowcy TIR-a skarży się drugiej żonie kierowcy TIR-a:
- Wiesz, jak ten mój stary wraca z trasy, to w ogóle się mną nie interesuje.
- Mój też się mną nie interesował, ale znalazłam sposób.
- Jaki, jaki?
- Urządziłam pokój na kształt kabiny TIR-a.
- No i jak?
- Teraz jak mnie ......... to 100 złotych zostawia... :D
Pamiętaj myślenie ma przyszłość :D
już chyba nie siadam za stery,znalazłem pracę jako pomocnik wiertacza kanałowego w niemiec,lepsza kasa ,spokojna robota,no kawał dobry,już mi się odechciało ci nakopać ,mam dobry humor,dziś to chyba z wrogiem flaszkę bym wypił, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 11:19
Co będziesz kible w "niemcowni" podłączał do kanalizy? :D
W sumie z twoimi uprawnieniami, to Toi-Toi możesz też wozić i opróżniać.
:D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza