Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Góka w Rynku ???

~ja33 niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 10:57
Czy nie fajnie by było jak by przywrócili górkę do stanu jaki był przed tymi wszystkimi piecami stawianymi na świecie ceramiki ?? Za malucha to była frajda zjezdzac tam na sankach, górka zawsze była oblegana przez dzieciaki. Teraz to co tam stoi na środku i stan górki to porażka. Dzieciaki gdzies tam na bokach próbują zjeżdżać, ale i tak mają z tym problem, ponieważ góka jest już nie równa. Wyrównajcie tę górkę i usuńcie to coś szpecące co tam stoi. Nie budujcie tam pieców w święto ceramiki bo to co tam jest wypalane to nawet nie można nazwac sztuką. Oczywiście piec sam w sobie jest efektowny, ale czy potrzebny? Może inne miejsce na to się znajdzie. Dajcie dzieciom możliwość zabawy w zime na tej górce, albo zostawiajcie gorke w stanie jakim był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 13:56
No mogliby juz usunąć tą wagine
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:02
Fajnie by było gdyby wjechał tam buldożer i całkiem wyrównał tę gókę, sory górkę, następnie wybudować tam rondo i pawilony handlowe przeganiając jednocześnie hałasujące dzieciaki. Ziemię z górki wsypać do stawu, po kiego nam staw, ani ładny ani przydatny. Łabędzie wyłapać i do naszego zoo, tyle że "nasze zoo" nie jest nasze. Ściąć dzrewa i zrobić więcej ławek, więcej, dużo, dużo więcej a fontannę zasypać, choinkę podpalić, zburzyć mury obronne, nie są przydatne.
Jestem za
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zsd niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:20
~jestem za napisał(a): Fajnie by było gdyby wjechał tam buldożer i całkiem wyrównał tę gókę, sory górkę, następnie wybudować tam rondo i pawilony handlowe przeganiając jednocześnie hałasujące dzieciaki. Ziemię z górki wsypać do stawu, po kiego nam staw, ani ładny ani przydatny. Łabędzie wyłapać i do naszego zoo, tyle że "nasze zoo" nie jest nasze. Ściąć dzrewa i zrobić więcej ławek, więcej, dużo, dużo więcej a fontannę zasypać, choinkę podpalić, zburzyć mury obronne, nie są przydatne.
Jestem za
:>

dzieci nie masz, nikt cie nie kocha i nigdy nie zjezdzales tam z gorki ? widac ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:22
Bez przesady,ja jednak zgadzam się ,że to badziewie ,które się tam wypala na tak zwanym święcie ceramiki to porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zsd niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 18:45
~jestem za napisał(a): Fajnie by było gdyby wjechał tam buldożer i całkiem wyrównał tę gókę, sory górkę, następnie wybudować tam rondo i pawilony handlowe przeganiając jednocześnie hałasujące dzieciaki. Ziemię z górki wsypać do stawu, po kiego nam staw, ani ładny ani przydatny. Łabędzie wyłapać i do naszego zoo, tyle że "nasze zoo" nie jest nasze. Ściąć dzrewa i zrobić więcej ławek, więcej, dużo, dużo więcej a fontannę zasypać, choinkę podpalić, zburzyć mury obronne, nie są przydatne.
Jestem za
:>

dzieci nie masz, nikt cie nie kocha i nigdy nie zjezdzales tam z gorki ? widac ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EN57 niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 18:59
Piec ma stać! Dzieciaki won z rynku, drzecie się jak by to jedyna górka w mieście była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 19:02
Najlepsza to była wojskowa Górka ;-) tam to się działo :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.