Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Bogusław Kaczyński
~klucz-nick niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 11:12
~za,,,,na napisał(a): Jak można życzyć komuś śmierci i jeszcze dodawać ,że ta śmierć by ucieszyła? To nie ludzkie,nie pojmuję takiego "światopoglądu".Wraz z odejściem każdego człowieka odchodzi jakaś maleńka cząstka z nas,jesteśmy dziećmi jednego Boga.
boga ojca?syna bożego?cz ducha świętego?są też dzieci gorszego boga.,,,,,,,,,,,tak wielki człowiek polak patriota,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 11:17
falco napisał(a): zobaczyłem nazwisko i już pojawiła się radocha a tu kurna nie to imię doczytałem...
i pojawił się żal że to nie ten :D


ty to masz równo naj..............w tym swoim pustym łbie ! Jak mozna cieszyć sie z czyjejś śmierci ? Na kazdego przyjdzie pora , nie zyjemy wiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,na niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 11:21
~klucz-nick napisał(a):
~za,,,,na napisał(a): Jak można życzyć komuś śmierci i jeszcze dodawać ,że ta śmierć by ucieszyła? To nie ludzkie,nie pojmuję takiego "światopoglądu".Wraz z odejściem każdego człowieka odchodzi jakaś maleńka cząstka z nas,jesteśmy dziećmi jednego Boga.
boga ojca?syna bożego?cz ducha świętego?są też dzieci gorszego boga.,,,,,,,,,,,tak wielki człowiek polak patriota,,,,,,,,,,,,,,
Nie znasz dnia i godziny kiedy twoja zagłada nadejdzie ,nie drwij z rzeczy ostatecznych ,które do Boga należą a nie do człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 15:44
~Alicja napisał(a):
Jak mozna cieszyć sie z czyjejś śmierci ?


Jak można?
Spytaj się "miszcza skorna" on ci - jako dyżurny forumowy obrońca wiary - wytłumaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2016r. o 17:06
~ napisał(a): Pajacu, pamiętasz co pisałeś o chorym Oleksym? Kto życzył mu śmierci?
Z was tacy katolicy jak ze mnie kosmonauta.
Szkoda że nie z. krec ałeś się jednak z tego słupa wysokiego napięcia.
Jednego przygłupa byłoby mniej.

Ja ci mogę ułatwić sprawę. Spotkamy się i będziesz miał możliwość pozbycia się "przygłupa", co ty na to? Masz dość odwagi? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 17:24
skorn napisał(a):
~ napisał(a): Pajacu, pamiętasz co pisałeś o chorym Oleksym? Kto życzył mu śmierci?
Z was tacy katolicy jak ze mnie kosmonauta.
Szkoda że nie z. krec ałeś się jednak z tego słupa wysokiego napięcia.
Jednego przygłupa byłoby mniej.

Ja ci mogę ułatwić sprawę. Spotkamy się i będziesz miał możliwość pozbycia się "przygłupa", co ty na to? Masz dość odwagi? ; )
nie kozacz ,bo jak ja ci napisałem żebyśmy się spotkali to stchurzyłeś. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2016r. o 17:30
Żaden ciemniak po zawodówce nie będzie mi stawiał warunków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 20:46
skorn napisał(a):
~ napisał(a): Pajacu, pamiętasz co pisałeś o chorym Oleksym? Kto życzył mu śmierci?
Z was tacy katolicy jak ze mnie kosmonauta.
Szkoda że nie z. krec ałeś się jednak z tego słupa wysokiego napięcia.
Jednego przygłupa byłoby mniej.

Ja ci mogę ułatwić sprawę. Spotkamy się i będziesz miał możliwość pozbycia się "przygłupa", co ty na to? Masz dość odwagi? ; )


Wiesz co to jest samounicestwienie?
Ciebie się nikt nie chce pozbyć - co nie znaczy że ci dobrze życzą. Jesteś tak głupi że sam się wyeliminujesz.
Zatrujesz się własnym jadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.