Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mają prąd i znowu mogą żyć normalnie
~ niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 22:26
no nie ,teraz niema ,a na wiosnę bedzie miał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~44 niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 20:41
znam tego Pana osobiście. Miał ferme faktycznie. Miał pracowników za nic. Na własne życzenie ma tak źle.na zakładanie spraw sądowych ma pieniadze. Oskarżał wszystkich sąsiadow o złodziejstwo. Obecnie tez ma chyba kilka spraw pozakładanych. niech nie robi z siebie ofiary. co to znaczy "żyć normalnie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 22:07
ten człowiek jest czystym hipokrytą!zapytajcie Tauron o prawdziwy powód odcięcia prądu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 10:07
jeżeli kilku internautów ma rację,a mają to znowu redakcja stoi po nie tej stronie światła :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 10:47
to nie są normalni ludzie...
im się wydaje że dalej panuje ustrój komunistyczny...precz z ormo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 stycznia 2016r. o 10:58
~Malkon napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): Płacili czy nie płacili, ale w zimie ludziom zabierać prąd? Tyle się trąbi o pomocy samotnym, bezdomnym, potrzebującym, a tu znieczulica.

Nie wiem dlaczego bolec info. nie dotarł do bdarowanego chrześniaka. Powinien poczuwać się do minimalnej wdzięczności w stosunku do swoich darczyńców i opłacać ich rachunki za energię.


Bolec.Info dotarl do obdarowanego. Dzwoniliśmy i wysyłaliśmy także listy polecone - ale ten pan ich nie odbierał, nie odpowiadał, nie chciał się odnieść do sprawy.

Wkrótce pełen reportaż.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Tomisławia niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 10:35
Z niecierpliwością czekam na reportaż o tym panu, zwłaszcza mój ojciec , dziadek oraz spora grupa sąsiadów ,Mam nadzieje że napiszecie prawdę . Proponował bym zacząć od początku,od pracy tego pana w Tomisławiu i w gminie Osiecznica, rolniczej oraz tej pozarolniczej powiedzmy ,,społecznej" .Ma bardzo cieką historię. Mógłby się przecież pochwalić swoimi osiągnięciami, owocną współpracą a nawet orderami. Na pewno znalazło by kilka dyplomów oraz podziękowań od pierwszego sekretarza. Nigdy nie zapomnę wiejskich zebrań i tych pana przemówień ,czysta opozycja do lokalnych władz samorządowych(wójta,radnych) i to nie ważne z jakiej opcji politycznej. Dzięki Bogu komunizm się już w Polsce skończył, mamy demokrację ,jak nie płacisz to nie swieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 14:26
Kilkanaście lat temu świadczyłem usługi transportowe temu Panu ,płacił regularnie i nie widziałem w nim jakiejś złości ,z tego co wiem to los potraktował go okrutnie przekazał ziemię a później byli kupcy którzy chcieli tą ziemię kupić pod pensjonat dla osób starszych ,za grubą kasę ale chrześniak go wykiwał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.