Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie VW i Audi
2820
#k1p nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 22:25
Zazdroszczę, ale tak pozytywnie. Zawsze mówię, że nie mam czasu na takie wypady. A w rzeczywistości to chyba brak odwagi, strach przed zmęczeniem. Dlatego szczerze podziwiam i juz teraz życzę udanej podróży. Bo w tym przypadku cel nie jest najważniejszy, tylko właśnie droga do niego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
24 stycznia 2016r. o 22:35
Rezygnujemy z wielu dni wolnych, ktore sie naleza. Opuszczam moja firme na dwa tygodnie. Zylka motorowa jest silniejsza niz dbalosc o firme.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 23:07
Autor artykułu niech się nauczy pisać jasno i logicznie. Z jego bełkotu wnioskuję, że kobieta skręcała w lewo (w ul.Kubika) z niewłaściwego pasa, czyli z pasa do jazdy na wprost. Innej możliwości nie widzę. Nie można było tak od razu się wyrazić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 7:54
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~÷ napisał(a): Wysłać na powtórny egzamin ..może pomyśli jeszcze raz !


Każdego , któremu zdarzy się jakaś stłuczka, zagapienie wysyłać na egzamin? Co ty piepszysz? Uważasz że tobie nigdy nic się nie zdarzy? Po to są ubezpieczenia, żeby skutki ponosiły firmy ubezpieczeniowe, a człowiek jest tylko człowiekiem i ma "prawo" popełnić błąd. KAŻDY...nawet ty.
dokładnie człowiek uczy się na błędach i jak nie miałeś stłuczki to nie jesteś kierowca


i tu sie mylisz - jezdze 22 lata i nie mialem nawet lizniecia! bo jezdzic to trzeba umiec...nie wystarczy jechac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 8:57
~Edzia napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): ... moim 2,5 t autem szerokim i wielkim wysokim,...
dalej Nysą jeździsz ??
nysa to moje marzenie :) może kiedyś :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 9:04
gover napisał(a): Rezygnujemy z wielu dni wolnych, ktore sie naleza. Opuszczam moja firme na dwa tygodnie. Zylka motorowa jest silniejsza niz dbalosc o firme.
no no kto by pomyślał jaki z ciebie chwalipięta laik cyt:zylka motorowa-powinno być :zyłka motocyklowa,motorowa tj moja łódż ,postawiłeś się pod wielkim znakiem zapytania :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
25 stycznia 2016r. o 9:08
Kontynuując temat stłuczek i prawdziwych kierowców. To jeśli miałam stłuczkę nie ze swojej winy, to kim jestem? Pół-prawdziwym kierowcą? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franek lat 59 i 3/4 niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 12:10
k1p napisał(a): Kontynuując temat stłuczek i prawdziwych kierowców. To jeśli miałam stłuczkę nie ze swojej winy, to kim jestem? Pół-prawdziwym kierowcą? :P
Dla mnie jesteś kobietą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza