Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzi eksploratorzy z URBEX w redakcji Bolec.Info
14417
#morumo78 nieaktywny
23 stycznia 2016r. o 22:45
A co za różnica?
Ważne,że wyszli z domu i coś robią,zamiast siedzieć przed kompem lub tv.

www.facebook.com/perun.zdrowepowietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sebeq niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 9:57
Znam parę fajnych miejsc do zwiedzania , autonomiczne bunkry itp . Mogę was tam zaprowadzić . Pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 12:54
A współrzędnych nie mógł by PAN podać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~112 niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 15:35
Brawo Kuba, ciekawe zajecie, pooglądajcie Filmiki Abramowicza o historii Bolesla.wca i nie TYLKO LUB się z nim skontaktujcie bardzo ciekawa osoba na pewno Was naprowadzi na ciekawe miejsca powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 15:41
chłopaki czekamy na złoty pociąg :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~4211234 niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 16:23
~klucz-nick napisał(a): chłopaki czekamy na złoty pociąg :)



Też coś podobnego miałem napisać :P Ale super,źe w mieście taka ekipa poszukiwawcza działa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:12
Super ,że w naszym mieście są tak młodzi i ambitni ludzie pełni pasji!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:21
~~4211234 napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): chłopaki czekamy na złoty pociąg :)



Też coś podobnego miałem napisać :P Ale super,źe w mieście taka ekipa poszukiwawcza działa ;)
panowie jak to czytacie to muszę wam powiedzieć że lasy gosciszów niwnice mają tak przepiękne lochy przejscia podziemne,nie wiem w jakim sa stanie ale?ale nie napisałeś :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza