Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Światła przy ul Jeleniogórskiej k Basenów

~Ares niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 10:42
Tak sobie kursuje między Lwówkiem i Bolesławcem kilka razy dziennie i przeważnie napotykam się z czerwonym światłem k nowych basenów .No i teraz moje pytanie .??Czy nie lepiej by było aby cały czasz świeciło światło zielone ,a jak ktoś będzie chciał przejść na drugą stronę to sobie włączy przycisk ,który uruchomi czerwone światło przecież taki system tam jest zamontowany.. ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 14:40
~Ares napisał(a): Tak sobie kursuje między Lwówkiem i Bolesławcem kilka razy dziennie i przeważnie napotykam się z czerwonym światłem k nowych basenów .No i teraz moje pytanie .??Czy nie lepiej by było aby cały czasz świeciło światło zielone ,a jak ktoś będzie chciał przejść na drugą stronę to sobie włączy przycisk ,który uruchomi czerwone światło przecież taki system tam jest zamontowany.. ?? ?? ??
jak będziesz jechał z dozwoloną prędkością to będzie zielone jak przekraczasz czerwone tj tak jak w Trzebieniu.ty byku ty. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:05
Moim zdaniem takie rozwiązanie świateł podczas gdy baseny są zamknięte i nie ma nikogo nie ma najmniejszego sensu wprowadza tylko zamieszanie a ja i tak przejezdzam zawsze na czerwom bo szkoda czasu na bzdury!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:10
~Marta napisał(a): Moim zdaniem takie rozwiązanie świateł podczas gdy baseny są zamknięte i nie ma nikogo nie ma najmniejszego sensu wprowadza tylko zamieszanie a ja i tak przejezdzam zawsze na czerwom bo szkoda czasu na bzdury!!!
no to już wiem gdzie sprzedam samochód pani Marcie,a :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stanisław Ignacy Mickiewicz niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:11
Jeżdżę tamtędy codziennie i Twoja reguła się nie potwierdza, czerwone zaświeca się co jakiś czas bez względu na prędkość :| Światła tam o tej porze roku to chyba ukłon w stronę dzików i sarenek :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 17:12
~klucz-nick napisał(a):
~Ares napisał(a): Tak sobie kursuje między Lwówkiem i Bolesławcem kilka razy dziennie i przeważnie napotykam się z czerwonym światłem k nowych basenów .No i teraz moje pytanie .??Czy nie lepiej by było aby cały czasz świeciło światło zielone ,a jak ktoś będzie chciał przejść na drugą stronę to sobie włączy przycisk ,który uruchomi czerwone światło przecież taki system tam jest zamontowany.. ?? ?? ??
jak będziesz jechał z dozwoloną prędkością to będzie zielone jak przekraczasz czerwone tj tak jak w Trzebieniu.ty byku ty. :P


bzdura.
te światła, jak i światła w nowych jaroszowicach są w ogóle nie zsynchronizowane i trafić na zielone to jak na loterii. zatrzymujesz sie bez sensu i wstrzymujesz ruch.
ktoś powinien to dobrze wyregulować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 18:58
~klucz-nick napisał(a):
~Ares napisał(a): Tak sobie kursuje między Lwówkiem i Bolesławcem kilka razy dziennie i przeważnie napotykam się z czerwonym światłem k nowych basenów .No i teraz moje pytanie .??Czy nie lepiej by było aby cały czasz świeciło światło zielone ,a jak ktoś będzie chciał przejść na drugą stronę to sobie włączy przycisk ,który uruchomi czerwone światło przecież taki system tam jest zamontowany.. ?? ?? ??
jak będziesz jechał z dozwoloną prędkością to będzie zielone jak przekraczasz czerwone tj tak jak w Trzebieniu.ty byku ty. :P
..No to jestes w błędzie,bo tak nie jest..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cdc niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 19:04
~klucz-nick napisał(a):
~Ares napisał(a): Tak sobie kursuje między Lwówkiem i Bolesławcem kilka razy dziennie i przeważnie napotykam się z czerwonym światłem k nowych basenów .No i teraz moje pytanie .??Czy nie lepiej by było aby cały czasz świeciło światło zielone ,a jak ktoś będzie chciał przejść na drugą stronę to sobie włączy przycisk ,który uruchomi czerwone światło przecież taki system tam jest zamontowany.. ?? ?? ??
jak będziesz jechał z dozwoloną prędkością to będzie zielone jak przekraczasz czerwone tj tak jak w Trzebieniu.ty byku ty. :P
.....Nie kompromituj się po raz kolejny,bo jesteś żałosny już ci parę osób przecież o tym wspominało na forum..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.