Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

INTERWENCJA

~Kierowca obywatel niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 18:18
Sytuacja miała miejsce dziś po południu. Skrzyżowanie ulic Wybickiego i Mikołaja Brody. Auto osobowe parkuje przed barierkami na M.Brody 0.5 metra przednim kołem za zakazem wjazdu, ale przed przejściem dla pieszych gdzie zaraz za barierkami znajduje się wydzieloną z ruchu dla pojazdów część jezdni znajdującą się przed ,,SP nr 4,,. Natomiast 20m niżej przed dość ruchliwym owym skrzyżowaniem na ul M Brody parkują samochody zaraz przy przejściu dla pieszych . Ukarana została osoba która parkowała przed barierkami gdzie tam nie ma ruchu pojazdów i raczej nie stwarzała niebezpieczeństwa w ruchu drogowym choć stała za zakazem wjazdu, a nie osoby stojące przy przejściu dla pieszych na ruchliwym odcinku tejże drogi. To są tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia nie wydaję żadnych opinii, i nikogo nie chciałem urazić tym postem. Chciałbym usłyszeć opinię kompetentnych forumowiczów czy to było prawidłowe zachowanie funkcjonariuszy SM zmierzające do ,,Poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym,,? Dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lokator niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 20:21
in ga napisał(a): Ja tylko po dziecko do szkoły. To nic, że całe podwórko zastawiam! Straż miejska ściga w tym czasie pijaków więc nikt się nie przyczepi.
[img=1453205276_dcjeh7s.jpg]

Moim zdaniem zawsze lepiej tam stanąć niż tak jak ten miły pan !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 7:27
a ja mieszkam w okolicy. Wygląda to tak że ważne są tylko własne dzieci a już te inne idące do s koło niech uważają same bo ja swoje muszę odstawić najlepiej podjechać pod same drzwi szkoły.Osobiście zamknęlabym tą ulicę całą dla ruchu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 9:02
~Lokator napisał(a):
in ga napisał(a): Ja tylko po dziecko do szkoły. To nic, że całe podwórko zastawiam! Straż miejska ściga w tym czasie pijaków więc nikt się nie przyczepi.
[img=1453205276_dcjeh7s.jpg]

Moim zdaniem zawsze lepiej tam stanąć niż tak jak ten miły pan !!

A co tam jest złego w takim postoju? Facet siedzi w aucie i czeka na dziecko, jak ktoś będzie chciał wjechać/wyjechać z podwórka to mu ustąpi pewnie miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 9:32
~Kierowca obywatel napisał(a): Sytuacja miała miejsce dziś po południu. Skrzyżowanie ulic Wybickiego i Mikołaja Brody. Auto osobowe parkuje przed barierkami na M.Brody 0.5 metra przednim kołem za zakazem wjazdu, ale przed przejściem dla pieszych gdzie zaraz za barierkami znajduje się wydzieloną z ruchu dla pojazdów część jezdni znajdującą się przed ,,SP nr 4,,. Natomiast 20m niżej przed dość ruchliwym owym skrzyżowaniem na ul M Brody parkują samochody zaraz przy przejściu dla pieszych . Ukarana została osoba która parkowała przed barierkami gdzie tam nie ma ruchu pojazdów i raczej nie stwarzała niebezpieczeństwa w ruchu drogowym choć stała za zakazem wjazdu, a nie osoby stojące przy przejściu dla pieszych na ruchliwym odcinku tejże drogi. To są tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia nie wydaję żadnych opinii, i nikogo nie chciałem urazić tym postem. Chciałbym usłyszeć opinię kompetentnych forumowiczów czy to było prawidłowe zachowanie funkcjonariuszy SM zmierzające do ,,Poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym,,? Dziękuję
tą swoją opowieścią uraziłeś moje uczucia religijne,na przyszłość zrób foto bo z tymi słownymi dowodami niczym nie podpartymi to nawet nie wiadomo o czym bełkoczesz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 9:42
~ napisał(a):
~Lokator napisał(a):
in ga napisał(a): Ja tylko po dziecko do szkoły. To nic, że całe podwórko zastawiam! Straż miejska ściga w tym czasie pijaków więc nikt się nie przyczepi.
[img=1453205276_dcjeh7s.jpg]

Moim zdaniem zawsze lepiej tam stanąć niż tak jak ten miły pan !!

A co tam jest złego w takim postoju? Facet siedzi w aucie i czeka na dziecko, jak ktoś będzie chciał wjechać/wyjechać z podwórka to mu ustąpi pewnie miejsce.


mandat to powinni dostać ci co wjechali tam w podwórko, jak byk stoi zakaz ruchu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eryk niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 18:52
Ktoś w Bolesławcu, powinien zająć się, parkowaniem na chodnikach. Nie można przejść, spokojnie chodnikiem, ponieważ, samochody parkują. trzeba, przepraszać ludzi, idących z przeciwka, aby przejść. Przecież chodniki są dla pieszych, aby się spokojnie przemieszczać. Czy kogoś, z naszych---pracujących w RATUSZU to obchodzi???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca obywatel niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 23:20
DO KLUCZ-NICKA!!!
PO PIERWSZE : dowody to możesz chłopcze przedstawiać ale w sądzie, jak byś umiał czytać ze zrozumieniem to wyraźnie jest napisane że widziałem tą sytuację na własne oczy więc to były moje spostrzeżenia.
PO DRUGIE : W tekście było wyraźnie napisane ( i tu również kłania się czytanie ze zrozumieniem) oczekuje na opinię kompetentnych forumowiczów, ty KLUCZ-NICKU próbujesz wypowiadać się na każdy temat na tym forum, a jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego,więc zdecydowanie nie należysz do tej grupy forumowiczów!!!

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego