Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

fryzjer w Rynku za księgarnia

~go 800 niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 19:24
tu powinna być kontrola takiego brudu jeszcze nie widziałam u fryzjera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 20:09
Potwierdzam!!!!to co dzieje się w tym miejscu przechodzi ludzkie pojęcie, wszędzie mapa kurzu, wiszące pajęczyny, włosy które leżą wszędzie, a panie tam pracujące tylko omiataja rynek,o szczotkach nawet nie wspomnę, a wycieraczka tak nabita wlosami,ze szok! Umiejętności tych pań tez porażka!Lepiej omijać szerokim łukiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~singielka niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 20:19
To jest ten u Iwony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
26 stycznia 2016r. o 21:20
~ napisał(a): Potwierdzam!!!!to co dzieje się w tym miejscu przechodzi ludzkie pojęcie, wszędzie mapa kurzu, wiszące pajęczyny, włosy które leżą wszędzie, a panie tam pracujące tylko omiataja rynek,o szczotkach nawet nie wspomnę, a wycieraczka tak nabita wlosami,ze szok! Umiejętności tych pań tez porażka!Lepiej omijać szerokim łukiem!


Konkurencja nie śpi !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
26 stycznia 2016r. o 22:36
Chodzę tam od lat jeśli tylko mogę się załapać bo mało kiedy się umówię noi problem z parkingiem i jakoś nie zaważyłam żadnego brudu a panie są miłe i kompetentne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11477
#dorcia1 nieaktywny
26 stycznia 2016r. o 23:12
ja tez tam chodzę.Napewno wiele pan tam chodzi bo jest duzo taniej niz w innych salonach fryzjerskich, panie są miłe i sympatyczne ,ale ich wygląd równiez pozostawia wiele do życzenia-zwłaszcza ich fryzury.Według mnie powinno się miło na nie patrzeć a z tym róznie bywa.Co do porządku to rzeczywiście mozna by było wiele w tej kwestii zmienić, ale coż...coś za coś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 0:29
A co jakiś nowy salon się pojawił w pobliżu i komuś ten nagle zawadza ?Nikt nie zmusza nikogo aby tam przychodził i patrzył na fryzury fryzjerek. Mnie bardziej interesuje to jak ja wyglądam po wyjściu z salonu i ile zapłacę .Kto tam chodzi to wie jak jest i żadne oczernianie mnie nie zniechęci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 7:54
Ja tam chodzę od kilku lat.Sterylnie nie jest...fakt, ale ja jestem zadowolona z zabiegów i z ceny świadczonych usług
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza