Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

fryzjer w Rynku za księgarnia

~### niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 10:38
Salon Fryzjerski Stylizacja Paznokci Silver Justyna Stojanowska - ul. Widok 8 tel. 609 424 658
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 10:57
A jak tam z cenami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~#### niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 11:43
Mycie, strzyżenie, modelowanie - w moim przypadku prostowanie - płacę 35 zł. Włosy mam do ramion. A o inne usługi trzeba zadzwonic i zapytac a najlepiej podejść , fryzjerka zobaczy włosy i zawsze cos zaproponuje, jak i strzyżenie i kolor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 12:30
Super:-)dziekuje za info:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11477
#dorcia1 nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 14:45
~ napisał(a): Super:-)dziekuje za info:-)
to juz jest antyreklama.wiadomo juz kto zalozyl ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 14:58
dorcia1 napisał(a):
~ napisał(a): Super:-)dziekuje za info:-)
to juz jest antyreklama.wiadomo juz kto zalozyl ten temat

Przykro mi nie jestem zalozycielka tematu i prosze mnie o to nie oskarzac. Na tej stronie juz o nic nie wolno spytac bo albo reklama albo nie wiadomo co...nie mieszkam tu dlugo ale ciekawi mnie czy poza siecia tez tak ludzie psioczycie jeden na drugiego? Kazdy ma prawo spytac i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie...sprawdz adresy IP u moderatora strony i wtedy gadaj na kogos...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~### niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 14:59
Glupia jestes i tyle...jestem zwykłą klientką juz od paru lat...tak samo wcześniej nie znałam fryzjerów w Bolesławcu, więc na własnych włosach testowalam ich. Nie powiem zadowolina byłam z fryzjerki Adeli z piaskowej - teraz gdzies indziej jest. Nastepnie fryzjerka Basia chyba na Łokietka (dopóki nie poszła na macierzyński- były i pewnie są super, ale teraz jestem zawowolona z fryzjerki Justyny i dlatego polecam. Widocznie Ty nie masz nic do polecenia tylko doszukujesz sie antyreklamy.......masakra co za ludziska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~### niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 15:03
~ napisał(a):
dorcia1 napisał(a):
~ napisał(a): Super:-)dziekuje za info:-)
to juz jest antyreklama.wiadomo juz kto zalozyl ten temat

Przykro mi nie jestem zalozycielka tematu i prosze mnie o to nie oskarzac. Na tej stronie juz o nic nie wolno spytac bo albo reklama albo nie wiadomo co...nie mieszkam tu dlugo ale ciekawi mnie czy poza siecia tez tak ludzie psioczycie jeden na drugiego? Kazdy ma prawo spytac i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie...sprawdz adresy IP u moderatora strony i wtedy gadaj na kogos...
popieram...jeden pyta drugi podpowiada...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.