Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalnie potraktował psa
~TOisjenka niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 9:55
~ napisał(a):
TOisjenka napisał(a): Nie żebym była jakimś miłośnikiem zwierząt ale takie małe pytanie do obrońców sadysty ...po wuja tam podchodził?By nie podlazł to pies też jak widać na filmie trzymał by się z daleka.
czy zauważylaś, że jest tam popielniczka, kosz. To miejsce jest też dla ludzi. Nie tylko dla psa. Gdyby tam podszedł kot, czy dziecko to nikt by nie pytał po co. Szkoda psa, ale ci, którzy się odgrażają są nie mniej agresywni. Od wymierzania kar jest sąd.
No zgadza się z tym że ten gość nie jest dzieckiem a zdrowy rozsądek dorosłego raczej podpowiada że gdy podejdziemy do obcego psa możemy spodziewać się kuku.On jeszcze podszedł z drugim psem a ogólnie wiadomo że obcy pies + obcy pies jakiejkolwiek rasy w większości przypadków = szarpanina.Czyli ten pan mając ze sobą swojego piesia powinien mieć przy sobie smycz i w takich przypadkach podchodząc do sprzętu użytku publicznego(tak samo jak wchodząc do sklepu bo niejednokrotnie widziałam psy które do nich właziły za swoim panem) przy których uwiązany jest inny pies,przywiązać swojego na bezpiecznej odległości.
Miałam przez chwilę psa i kota w domu.Nie powiem że się lubiły ale tolerowały czyli widziały i czuły swoją obecność w domu ale jedno i drugie nie podeszło do siebie bliżej niż na metr.Nie próbowałam wkraczać z jednym czy z drugim w ich strefę że tak powiem intymną i robić z nich na siłę przyjaciół a wychodząc z domu gdy nie miałam nad nimi żadnej kontroli zamykałam ich w osobnych pomieszczeniach bo to jest tylko zwierze i nigdy nie wiadomo co mu do łba w danej chwili strzeli.
Muszę jednak przyznać że agresja (groźby) ludzi w stosunku to tego gościa to czyste przegięcie bo w tym momencie niczym się nie różnią od niego,co nie zmienia faktu że ma sadystyczne ciągoty bo np:gdy potłuką się dzieciaki to je rozdzielasz czasami pociągniesz jednemu i drugiemu klapa dla opamiętania w ich amoku ale nie rzucasz nimi z impetem o podłogę bo wiadomo że albo połamiesz albo zabijesz za co poniesiesz surowe konsekwencje.
Przywiązany pies raczej agresywny nie był bo jak już tu ktoś zauważył dał się podnieść.Adrenalinka i szok u niego nie sięgnęła zenitu bo nie rzucił się gościowi do gardła co by było raczej normalnym odruchem tej rasy(a jeśli by był szkolony do walki i karmiony surowym mięchem to każdy pies) ale pies nie miał takiego zamiaru a ból momentalnie usadził go na tyłku gdzie ludzie po wypadkach z połamanymi nogami jeszcze są w stanie biegać czyli wystarczyło je rozdzielić.
Jako dzieciak miałam sukę(coś w typie jajnika zero agresji do ludzi) co lała się z każdym psem który podszedł,od razu łapała za gardło,czy duży czy mały i wyrywanie z tej bójki było zawsze na zasadzie jak z czymś mniejszym to wyrywałam obcego jak z czymś większym to wyrywałam swoją wariatkę ale nigdy sobie większej krzywdy nie zrobiły(coś jak nasza wymiana słowna i pozostaje tylko urażona duma)a jak któreś już było na rękach to chwila na ochłonięcie i dawały sobie z wozu.
Więc tak samo jak nie ciskasz obcym dzieckiem o podłogę gdy wda się z twoim dzieckiem w bójkę tylko je rozdzielasz tak samo można to odnieść do zwierząt a gościu zajefajnie źle to rozegrał.Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 12:06
kręciłem się wczoraj po staszica ale śmiecia nie spotkałem,z resztą bylo by słychać jak karetka po niego jedzie> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 12:16
klucznick napisał(a): kręciłem się wczoraj po staszica ale śmiecia nie spotkałem,z resztą bylo by słychać jak karetka po niego jedzie> :P

Karetki nie było bo nikt nie zadzwonił że po Staszica kręci się jakiś świr,który myśli że jest silny i głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 12:21
~ napisał(a):
klucznick napisał(a): kręciłem się wczoraj po staszica ale śmiecia nie spotkałem,z resztą bylo by słychać jak karetka po niego jedzie> :P

Karetki nie było bo nikt nie zadzwonił że po Staszica kręci się jakiś świr,który myśli że jest silny i głupi.


Małe sprostowanie, "który myśli że jest silny i głupi." powinno być-a głupi i zapewne kiedyś przyjdzie na niego czas.......gdy stanie naprzeciw nie mniej głupiego, niezależnie co miałoby to znaczyć "głupi"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pero niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 13:43
Szkoda, że nie trafił na mojego psa. Nie miał by dzisiaj pół twarzy albo jaj. Negro takich ...i traktuje tak jak na to zasługują. pero

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miko niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 13:48
To nie mezczyzna tylko obrzydliwa gnida! Ktoś go rozpoznal? Czy sprawa trafila do sadu? Z tego co widze ten drugi piesek byl jego, trzeba go odebrac jak najszybciej bo grosi mu niebezpieczenstwo. A durni ludzie niech sie naucza wreszcie, ze pies to nie rower, nie zostawia sie go pod sklepem. Albo zakupy albo spacer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 13:52
Ci co się tak spuszczają że jak by ten wariat co rzucił psem trafił na niego to on by go tak pobił ,że karetka nie miała by co zbierać .Wychodzi na to że większy szacunek jest dla psa jak dla człowieka .Jest monitoring namierzyć gościa dać mu przykładną karę i to go więcej nauczy niż wasze szczekanie w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 14:19
Czy Policja go złapała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo