Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Już nic go nie boli"
~współcz.. niezalogowany
1 lutego 2016r. o 16:47
~Mimi napisał(a): Obyś gnoju musiał patrzeć jak ktoś bliski ci zdycha, nie umiera - zdycha!
Tak,ale nie do końca,nie ktoś bliski,ale on,on SAM,gnida.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 16:53
~ napisał(a):
A jak do cholery może być przyczyna żeby zrobić cos takiego???????? żadna! Nie ma i nie bedzie powodu do bestialstwa a ta menda i tak kary nie poniesie bo u nas oprawo jest do bani! NIC nie wraca bo inaczej takie ludzkie ścierow dawno by szlag trafil i tyle więc be zpisania miłosiernych tylko dla sprawcy - bzdur!


Nie popieram go,a wręcz przeciwnie :> ale wyobraź sobie sytuację gdy taki szwendający się pies wpada na Twoje podwórko i dotkliwie gryzie Twojego psa , za takie coś to się właściciel mógł wkurzyć . Pójdźmy dalej z wyobraźnią ... codziennie zagryza kury u gospodarza, mógłby gospodarz się wnerwić , prawda ? A co z dziećmi idącymi do szkoły, które ten pies mógł atakować ? Nie winię psa, a jego właściciela , bo ten pies musiał kiedyś mieć jakiś dom , więc nie powinien chodzić samopas :>
Jeszcze raz podkreślam , że to co się stało jest okrutne i sprawca powinien być ukarany. Ale pisanie bzdur o "zdychaniu" członków rodziny jest jeszcze gorsze . A może chcesz kiedyś usłyszeć coś takiego odnośnie Twoich bliskich, chcesz żeby ktoś Ci tak życzył ?

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:15
Mgosia napisał(a):
~ napisał(a):
A jak do cholery może być przyczyna żeby zrobić cos takiego???????? żadna! Nie ma i nie bedzie powodu do bestialstwa a ta menda i tak kary nie poniesie bo u nas oprawo jest do bani! NIC nie wraca bo inaczej takie ludzkie ścierow dawno by szlag trafil i tyle więc be zpisania miłosiernych tylko dla sprawcy - bzdur!


Nie popieram go,a wręcz przeciwnie :> ale wyobraź sobie sytuację gdy taki szwendający się pies wpada na Twoje podwórko i dotkliwie gryzie Twojego psa , za takie coś to się właściciel mógł wkurzyć . Pójdźmy dalej z wyobraźnią ... codziennie zagryza kury u gospodarza, mógłby gospodarz się wnerwić , prawda ? A co z dziećmi idącymi do szkoły, które ten pies mógł atakować ? Nie winię psa, a jego właściciela , bo ten pies musiał kiedyś mieć jakiś dom , więc nie powinien chodzić samopas :>
Jeszcze raz podkreślam , że to co się stało jest okrutne i sprawca powinien być ukarany. Ale pisanie bzdur o "zdychaniu" członków rodziny jest jeszcze gorsze . A może chcesz kiedyś usłyszeć coś takiego odnośnie Twoich bliskich, chcesz żeby ktoś Ci tak życzył ?


Mądrego i przyjemnie posłuchać..............:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mimi niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:18
@Mgosia
Jeżeli taki pies biega samopas po wsi / mieście / ulicy - wystarczy telefon.
Nie twierdzę, że reakcja służb będzie 100%, ale sama wykonałam kilka takich telefonów. Któregoś razu wychodzę do pracy w po ulicy biega mi owczarek niemiecki z bernardynem z urwanym łańcuchem. Uśmiech na psich mordach od ucha do ucha, widać chłopaki zrobiły sobie wycieczkę krajoznawczą. Postanowiłam jednak od razu zawiadomić Staż Miejską, psy nie wydawały się agresywna, ale od razu pomyślałam o dzieciach idących do szkoły.

Mnie w tej całej sytuacji najbardziej poruszył fakt, że zwierzę nie powie że go boli. Nie wypłacze ci się. Wyobraź sobie, że leżysz pod tym płotem, nie masz nawet siły skamleć. Najzwyczajniej w świecie poddałaś się. Leżysz i czekasz na śmierć.

Miałaś kiedyś na rękach zdychającego psa? Ja miałam, ten wzrok, ta niemoc... To pragnienie życia, które nie może być wypowiedziane. Te łzy cieknące z oczu moich i psiny.... (dla wszystkich 'czytaczy' - nam się udało, psiak się ma dobrze), ale to jest coś czego nie da się ująć słowami.

Pozdrawiam ciepło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 17:27
Mimi , swojego , takiego ukochanego, jedynego przyjaciela, szukałam przez dwa tygodnie, codziennie wołałam . Znalazłam niedaleko domu , pobitego , czołgał się do domu ...nie doczołgał . Drugiego , naumyślnie przejechał pijany sąsiad , byłam dzieckiem i okropnie rozpaczałam . Kota ktoś przetrzymywał kilka miesięcy, gdy wrócił miał okropną ranę na plecach, dawałam mu zastrzyki i na szczęście żyje .
Wszystko to bolało i to okropnie .
Ale gdy zawistni ludzie, życzyli mi, żeby moje życie się całkowicie zmieniło i gdy umierał mój ukochany mąż, a ja trzymałam go za rękę ...nic nie da się do tego porównać . Dlatego zło życzenie innym, jest dla mnie czymś okrutnym , odrażającym i nigdy przenigdy nie powinno być wypowiadane !
Pozdrawiam .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mimi niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:29
Chylę czoła zatem i zwracam honor!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
1 lutego 2016r. o 19:56
~ napisał(a): ... więc be zpisania miłosiernych tylko dla sprawcy - bzdur!

Chyba jednak nie zrozumiałaś/eś treści wypowiedzi. Nikt nie pochwala zachowania agresorów w takich sytuacjach , ale również nie można "przyklaskiwać" narastającej agresji wśród komentujących :(

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 2:07
~ napisał(a): Czy w nie przesadzacie? Rozumiem złość, chęć zemsty, ale opanujcie się, to był pies nie człowiek. Ten kto mu tak zrobił, powinien zostać za to porządnie ukarany, ale Wasze wylewanie jadu jest okropne. I jeszcze bolec na czarno biało fotkę wkleja, to juz totalna przesada, może mu wieniec kupcie albo grobowiec wymurujcie.


Pamiętaj ciulu, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka i nigdy człowiek nie dorówna mu w tym. Dlatego ... ech... po co tłumaczyć takiemu ciulowi jak ty, nigdy nie miałeś psa i nigdy tego nie zrozumiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.