Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Emeryci na Balu Karnawałowym
211
skorn
1 lutego 2016r. o 16:01
Ci tez bawili sie ZNAKOMICIE. Zna pan jakies inne słowa, panie Kazimierzu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 20:24
Fantazja totalna META
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
1 lutego 2016r. o 20:57
skorn napisał(a): Ci tez bawili sie ZNAKOMICIE. Zna pan jakies inne słowa, panie Kazimierzu?


Skornuś tutaj cię nikt nie zaprasza :> spie.....j tam gdzie ty się bawisz znakomicie....aczkolwiek śmiem wątpić, że jest takie miejsce :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wapniak niezalogowany
1 lutego 2016r. o 21:45
Nie ma na co popatrzeć,same takie,jak ja.Nie można choć jednej młodej i ładnej pokazać?Nawet z innego balu,dla pocieszenia oczu oglądających ten portal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 22:08
Miło popatrzeć na tych emerytów,cudownie się bawią,kultura i elegancja w każdym calu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 22:21
skorn napisał(a): Ci tez bawili sie ZNAKOMICIE. Zna pan jakies inne słowa, panie Kazimierzu?

SKORN
Data rejestracji: 2005-03-09 13:49:42
E-mail: [email protected]
Gadu-Gadu: Status GG skorn
O mnie: man of few words
Postów: 7115
Zdjęcia: 4
Skornie,chyba jesteś starym piernikiem... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 lutego 2016r. o 10:57
Fajnie, że takie coś jest organizowane. Miło popatrzeć na ludzi, którzy się dobrze bawią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nasturcja niezalogowany
2 lutego 2016r. o 13:18
super,sama bym dołaczyła...ale nie jestem emerytką,przyjmiecie mnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.