Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy ludzie w Bolesławcu są na dystans?

~wiejski chłopak niezalogowany
4 lutego 2016r. o 12:43
Przyjechałem z małej wioski do pracy w Bolesławcu ,ale nie mogę znaleźć tu sobie znajomych bo każdy trzyma się na dystans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 15:38
Moze przyjechała z małej wioski , to co się dziwisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 15:42
~wiejski chłopak napisał(a): Przyjechałem z małej wioski do pracy w Bolesławcu ,ale nie mogę znaleźć tu sobie znajomych bo każdy trzyma się na dystans

Ej no weź. My nie tacy. Owszem są tacy też ale to szukaj gdzieś u fryzjera. Albo lepiej poszukać dziewczyn, to w imperium. Pamiętaj sprawdzić dowód!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 16:36
~wiejski chłopak napisał(a): Przyjechałem z małej wioski do pracy w Bolesławcu ,ale nie mogę znaleźć tu sobie znajomych bo każdy trzyma się na dystans


To może z tobą jest coś nie tak?
Nie czekaj aż ktoś się tobą zainteresuje, wykaż trochę inicjatywy, zaproś na piwo lub coś tym stylu. Nie narzekaj tylko działaj sam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
4 lutego 2016r. o 17:27
Witam, ja też jestem przyjezdny, mieszkam w Blesławcu od trzech lat i nie mam problemu ze znajomymi, jakoś sami się znaleźli. Nie powiem, większość z bolec info.
Poczekaj a zobaczysz że się znajdą.
Przy okazji, kto lubi robić fotki i kręcić się z aparatem po mieście, samemu mi się nie chce i obawa że w łeb dostanę i sprzęta mi zrabują. Jak coś to piszcie na priva.
Sorki że wykorzystałem Twój temat kolego.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
4 lutego 2016r. o 17:56
alabaster72 napisał(a): Witam, ja też jestem przyjezdny, mieszkam w Blesławcu od trzech lat i nie mam problemu ze znajomymi, jakoś sami się znaleźli. Nie powiem, większość z bolec info.
Poczekaj a zobaczysz że się znajdą.
Przy okazji, kto lubi robić fotki i kręcić się z aparatem po mieście, samemu mi się nie chce i obawa że w łeb dostanę i sprzęta mi zrabują. Jak coś to piszcie na priva.
Sorki że wykorzystałem Twój temat kolego.


Jak będzie czekał to Nic nie zobaczy :) Faktycznie dobra rada :)
Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
4 lutego 2016r. o 18:19
DP napisał(a):

Faktycznie dobra rada :)
Pozdro

Najlepsiejsza, po co szukać na siłę, są od tego portale FB itp. co komu po znajomych z którymi nie widujesz się, jak mija na ulicy to nie powie cześć, nie przystanie żeby pogadać.
Widziałem profile osób którzy mają po 1000 znajomych i więcej, kolekcjonują ich czy co.
PS. Myślałem że będziesz bardziej uszczypliwa dla mnie za karę, za tem inny temat, sorki za tamto co pisałem, nie miałem prawa bo to Wasz temat i nic mi do niego, ale ja przecież upadłym aniołem jestem, takim na wyprzedaży i do tego z alabastru :)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
4 lutego 2016r. o 18:40
alabaster72 napisał(a):
DP napisał(a):

Faktycznie dobra rada :)
Pozdro

Najlepsiejsza, po co szukać na siłę, są od tego portale FB itp. co komu po znajomych z którymi nie widujesz się, jak mija na ulicy to nie powie cześć, nie przystanie żeby pogadać.
Widziałem profile osób którzy mają po 1000 znajomych i więcej, kolekcjonują ich czy co.
PS. Myślałem że będziesz bardziej uszczypliwa dla mnie za karę, za tem inny temat, sorki za tamto co pisałem, nie miałem prawa bo to Wasz temat i nic mi do niego, ale ja przecież upadłym aniołem jestem, takim na wyprzedaży i do tego z alabastru :)


Powiedz mi czy ja wyglądam na złośliwą małpę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego