Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Antoni Macierewicz do kryminału lub na leczenie

~Lucjan Złotkowski niezalogowany
6 marca 2016r. o 9:53
~Do Pana Lucjana Zlotkowskiego napisał(a): Panie Lucjanie nigdy, przenigdy o Panu Antonim Macierewiczu nie można mówić, że to osoba kontrowersyjna. Proszę zapoznać się u źródła. Jeszcze raz dziękuję za wpis, który wzruszył a dotyczyl p.Kisiliczyka i p.Maslickiej.
Antoni Macierwicz w kryminale był i to nie raz walcząc z "Władzą Ludową ",ma piękną historię jako działacz opozycji antykomunistycznej , na leczenie wysłałbym tych co nie znając człowieka bredzą . Proszę prześledzić karierę polityczną po1989 r. ja ją zmam stąd taka a nie inna ocena . Głosowałem na PiS ale nie należę do tzw. twardego elektoratu żadnej partii . Jak uznam że PiS mnie zawiódł tak jak p.Kisilijczyk a jeszcze bardziej jego promotorka p.Maślicka też to napiszę . Panowie zarządcy portalu - a może moderatorzy- dlaczego mnie blokujecie w temacie Lech Wałęsa pomimo że się zarejestrowałem , nie odpisujecie na mejle pytam publicznie .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
6 marca 2016r. o 10:04
~Lucjan Złotkowski napisał(a):
~Do Pana Lucjana Zlotkowskiego napisał(a): Panie Lucjanie nigdy, przenigdy o Panu Antonim Macierewiczu nie można mówić, że to osoba kontrowersyjna. Proszę zapoznać się u źródła. Jeszcze raz dziękuję za wpis, który wzruszył a dotyczyl p.Kisiliczyka i p.Maslickiej.
Antoni Macierwicz w kryminale był i to nie raz walcząc z "Władzą Ludową ",ma piękną historię jako działacz opozycji antykomunistycznej , na leczenie wysłałbym tych co nie znając człowieka bredzą . Proszę prześledzić karierę polityczną po1989 r. ja ją zmam stąd taka a nie inna ocena . Głosowałem na PiS ale nie należę do tzw. twardego elektoratu żadnej partii . Jak uznam że PiS mnie zawiódł tak jak p.Kisilijczyk a jeszcze bardziej jego promotorka p.Maślicka też to napiszę . Panowie zarządcy portalu - a może moderatorzy- dlaczego mnie blokujecie w temacie Lech Wałęsa pomimo że się zarejestrowałem , nie odpisujecie na mejle pytam publicznie .
Napisałem moderatorzy a nie moderatorzy bo znam to z minionej epoki i tak wasze postępowanie w stosunku do mnie oceniłem .W tym przypadku puszczając tekst jesteście OK.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
6 marca 2016r. o 10:14
Ciekawa autopoprawka - moderatorzy a nie moderatorzy , ale nie szkodzi wszyscy mam nadzieję domyślą się co napisałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2016r. o 10:16
Panie Lucjanie
uważam za zna Pan to co chce znać i to co pozwala się panu "znać"
uważa Pan że ci co są w opozycji do Macierewicza " bredza"?
mam wiec takie samo prawo powiedzieć to o Panu

proszę mi powiedzieć czy normalny człowiek moze upublicznic całemu światu listę agentów wywiadu?
co że sprawą pomówienia Dukaczewskiego?
to że siedział za ,"komuny" to nie zwalnia go od odpowiedzialności za bezpieczeństwo Polski,za bezpieczeństwo ludzi którzy dla niej pracowali i bezpieczeństwo ich bliskich...
to człowiek Jesi nie chory to ogarnięty obsesją a tacy ludzie są niebezpieczni...

nie jest Pan "twardym elektoratem"?
watpie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
6 marca 2016r. o 10:31
Panie falko to co teraz Pan napisał nie śmiałbym nazwać bredzeniem , proszę dokładnie czytać , krytyka poparta faktami TAK , slogany jednozdaniowe - Macierewicz do kryminału ,- Macierewicz na leczenie BREDNIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2016r. o 13:13
oczywiście że jest to "bredzenie"
sam tytuł tematu jest niczym innym jak delikatną prowokacją obliczoną na wywołanie " gorącej " dyskusji...
" człowiek dzieło Boga czy ewolucji"
czy nie o to samo chodziło?
mnie Anton " brzoza" M . nie nakreca bo swoimi smiesznymi " eksperckimi" opiniami nie raz mnie rozmawiał i mam nadzieję że nie poprzestanie...

nie odpowiedział mi Pan na pytanie co z forma upublicznienia światu (innim wywiadom)listy agentów...
za " trudne" pytanie czy trudna - dla Pana - odpowiedź

potrafię to zrozumieć ...
dlatego o Smoleńsk już nie będę pytał bo mam wrażenie...nie!
jestem pewien że znam Pańską opinię :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 13:26
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Ciekawa autopoprawka - moderatorzy a nie moderatorzy , ale nie szkodzi wszyscy mam nadzieję domyślą się co napisałem .


c.e.n.z.o.r.z.y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 13:54
~ napisał(a):
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Ciekawa autopoprawka - moderatorzy a nie moderatorzy , ale nie szkodzi wszyscy mam nadzieję domyślą się co napisałem .


c.e.n.z.o.r.z.y.



PiS terz też powoła teraz na ul. Mysiej w Warszawie Urząd Moderacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego